Dır-dir Britney Spears Kalça implantlarının Las Vegas'a dönüşle aynı zamana denk gelmesi? 'Toksik' şarkıcı, tartışmalı muhafazakarlığını çevreleyen konular için son zamanlarda haberlerde yer aldı, ancak bir tabloid tamamen farklı bir hikaye anlatıyor. Dedikoducu Polis araştırır.'Britney Wants A Bigger Butt'

Şubat ayında Küre 'pop sexpot Britney Spears'ın imajını yeniden şekillendir Hollywood'un büyük popolu havalı kalabalığına uymak için. ' 'Womanizer' şarkıcısı 'kıvrımları nedeniyle şöhret ve servet partisine fırladı, ancak şimdi şu anki yıldızlar Kim Kardashian, Jennifer Lopez ve Nicki Minaj'a ayak uydurmak için daha büyük bir dibe ihtiyacı olduğunu düşünüyor.' İçeriden biri, 'Britney’in altın çağında, daha küçük, küstah bir popoya sahip olmak daha trenddi,' dedi, ancak şimdi zamanlar değişti.Spears'ın 'evindeki spor salonunda yorulmadan çalıştığı ve kas kütlesini artırdığı' bildiriliyor. Ayrıca 'onu yeniden başlatmaktan bahsediyor Las Vegas ikamet ve ayrıca seyahat kısıtlamaları kalktığında bir konser turu, ”diye açıklıyor bir kaynak. Makale, geri dönüşüne 'yeni bir ganimet gitmek istediğini' söyleyerek sona eriyor.

Son Derece Sığ Bir Hikaye

Hiç daha büyük bir popo elde etmek isteyen bir erkek şarkıcı hakkında bir hikaye gördünüz mü? Dedikoducu Polis yok. Bu değersiz tabloid sadece Britney Spears ve diğer kadınları vücutları açısından yargılıyor ve açıkçası iğrenç. Tüm Spears’ın hayatında drama devam ediyor 'Daha büyük bir popo [istemek]' tam olarak en büyük endişe kaynağıdır.Bu tabloidin rahatsız edici mantığını kullanmaya çalışsak bile, bu hikaye hiçbir anlam ifade etmiyor. 'Daha büyük bir popoya' sahip olarak listelenen üç kadından hiçbiri sahnede yeni değil. Kardashian bir şarkıcı değil, Lopez ve Spears 90'lardan beri çağdaşlar ve Nicki Minaj on yıldan fazla bir süredir müzik endüstrisinde bir fikstür. Spears neden şimdi implantlara ihtiyaç duysun? Son ikametgahı sırasında Las Vegas'ta zaten muazzam bir çekilişti, bu yüzden geri dönüş için bıçak altına girmesi neredeyse hiç gerekmiyor.

Las Vegas ikametgahına geri dönüşe gelince, bu hala havada. 2019 yılında ŞU Spears'ı bildirdi asla Las Vegas'a dönmeyebilir . Canlı performanslar COVID-19 nedeniyle hala belirsizlik içindeyken, Spears'ın istediği şeyin bu olduğuna dair net bir işaret yok. Tüm bu hikaye ya aşağılayıcı ya da yanıltıcı. Dedikoducu Polis çürütüyor.

Diğer Sahte Hikayeler

Kim Kardashian'ın kıçını sigortalamak 100 milyon dolara. Bu, o zamanki net değerinin dörtte biri olacaktı, bu yüzden açıkça yanlıştı. Britney Spears'a gelince, Küre yanlış bir şekilde onun olduğunu bildirdi kelleşmek , basitçe olmadı.Bu tabloid'in birçok kez kadın bedenlerini hedef aldığını gördük. Jennifer Aniston'ın onu düzeltmek için ameliyat istediğini iddia etti ' sarkık dizler 'Ve Caitlyn Jenner'ın popo ameliyatı da . Dedikoducu Polis Dolly Parton hakkındaki hikayesini çürüttü splurging ve harcama 2 milyon $ doğum günü için plastik cerrahi üzerine. Bu, uzun zaman önce terk edilmesi gereken bir mecaz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Julia Roberts'ın Kocası 'Memnun' Aktris Denemeden Ayrılmak İstiyor mu?

Jennifer Lopez 'Mucize Bebek'e Hamile mi?

Olivia Munn, Arkadaşının Doğum Günü İçin 'En Spici' Braless Fotoğrafını Paylaşıyor

'Glee' Laneti: Sevilen Dizinin En Trajik Anları

Kim Kardashian Yeniden Çıkıyor, 'Boşanma Partisi' Veriyor ve Kanye West ile Ayrıldıktan Sonra Tam Velayet mi İstiyor?