Britney Spears uydurma bir rapora rağmen 'her şeyi anlat' mülakatı yapmayı talep etmiyor. Dedikoducu Polis bir web sitesinin şarkıcının konuşmak istediği yönündeki iddiasını düzeltebilir, ancak ebeveyni medyayla konuşma isteğini 'kapatmış'. Bize tüm önermenin basitçe 'doğru olmadığı' söylendi.

En son uzun hikaye geliyor Radar Çevrimiçi , Spears hakkında gerçek olmayan hikayeler yayınladığı defalarca gösterilen bir çıkış. Son denemesinde, sık sık çürütülen blog, Spears’ın ebeveynleri Lynne ve Jamie’nin akıl sağlığı hakkında röportaj yapmak isteyen şarkıcıyla kavga ettiklerini iddia ediyor. Raporuna güvenmek için site, Spears ve annesi arasında 'gergin' hale geldiğini paylaşan bir 'kaynağa' sahip olduğunu iddia ediyor. Site, Lynne'in şarkıcıya röportaj yapmasına karşı olduğunu iddia ediyor çünkü medya ile geçmişte yaptığı görüşmeler bir 'karmaşa' yaşadı.Şaşırtıcı bir şekilde, blogun sözde 'kaynağı', Spears'ın sözde 'her şeyi anlat' röportajında ​​tartışmak istediği şeyden bahsetmiyor. Aslında, Spears'ın konuşmak istediği 'her şeyi' söylemekten çok uzak olan çıkış, şarkıcının halka açık bir şekilde hitap etmek zorunda hissettiği tek bir şeye işaret edemez. Ve nedeni, tüm anlatının yanlış olmasıdır. Görünüşe göre web sitesi, Spears'ın ebeveynleriyle yüz yüze gelmesiyle ilgili dramatik bir hikaye hazırlamak istemiş.

Tam açıklama için, Dedikoducu Polis Editör Michael Lewittes, Spears’ın Matt Lauer ile 2006’da yaptığı ünlü röportajın yapımcısıydı ve bu röportajda şarkıcı, medyanın kendisini canlandırmasından rahatsız oldu. Son RadarOnline makalesinde yer alan tüm konularla yakın bağlarımız olduğunu söylememiz yeterli ve bir Spears sırdaşı tarafından blogun hikayesinin yüzde 100 'doğru olmadığı' konusunda güvence verdik. Şarkıcının bu noktada 'her şeyi anlat' gibi bir röportaj yapma arzusu yok ve bu yüzden varolmayan bu senaryo yüzünden ailesiyle kavga etmiyor.

Site ve şüpheli kaynakları, yıllardır Spears hakkındaki hikayelerinde yanlıştı. 2017'de blog ısrar etti Spears, erkek arkadaşı Sam Asghari’nin bebeğine hamile kalacaktı. Las Vegas'taki 'Piece Of Me' ikametgahı sona erdikten sonra. O zamanlar, kusursuz bağlantılarımız sayesinde, makalenin de 'doğru olmadığını' belirttik. Benzer şekilde, 2016'da aynı çıkışı, hakkında saçma bir hikaye yayınladığında kırdık. Eski kocası Kevin Federline ile IVF yoluyla üçüncü bir çocuğu olan Spears .

Dedikoducu Polis ayrıca 16 ay önce gerçek dışı bir şekilde bakımı yapıldığında siteyi kapattı Mızraklar ve Asghari nişanlandılar ve bir düğün planlıyorlardı O zamanlar haklı olarak belirttiğimiz gibi ve zamanın kanıtladığı gibi, bu asla gerçekleşmedi. Ve alışkanlıkla yanlış olan blog, Spears’ın ailesinin düğümü bağlayacağı için 'heyecanlandığını' iddia ederken, sadece altı hafta önce, satış noktası, Spears’ın babası onun Asghari ile evlenmesini yasaklıyordu. .

Ya web sitesinde inanılmaz derecede güvenilmez Spears kaynakları var ya da şarkıcı hakkındaki iddialarını uyduruyor. Hangisi olursa olsun, net sonuç, yayın kuruluşunun onunla ilgili makalelerinin tartışmasız bir şekilde gerçek olmamasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.