Dır-dir Britney Spears hafıza kaybı yaşıyor musunuz? Endişe verici bir rapor, arkadaşlarının ve ailesinin onun sağlığı konusunda endişeli olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı.

Wer ist Angelina Jolie Papa

'Britney’in Beyni Kırıldı', sansasyonel ve duyarsız bir başlık olarak National Enquirer . Süpermarket gazetesine göre, Spears’ın 'zihni boş kaldı ve büyük endişeler uyandırdı.' Sözde bir 'kaynak' ın 'Britney bir şeyleri endişe verici bir hızla unutuyor ve bu onun arkadaşları ve ailesi için çok endişe verici' dediği aktarılıyor.Bu izlenemeyen bahşişe devam ediyor: 'Nerede performans sergilediği ve insanların isimleri gibi en basit şeyleri bile hatırlayamıyor.' Derginin içeriden olduğu iddia edilen kişi, 'Her gece garip yerlere ve yeni otellere yapılan tüm seyahatlerin yapıldığı bu tur, akıl sağlığı sorunları olan biri için iyi değil' diyor. Dedikoducu Polis Dublin, Glasgow ve Londra'da neyin 'tuhaf' olduğundan emin değil. Spears’ın 'Piece Of Me Turu' nerede
durmak bu hafta.

İşte gerçekte neler olduğu: Yaklaşık bir ay önce, bazılarına Spears, Andy Cohen'in adını unuttu New York konserine sahneye davet edildikten sonra. Ancak Cohen, şarkıcının kendisini karşılaşmadan önce tanıdığını düşünmediği için rahatsız olmadı. 'Bu konudaki düşüncem, her şeyden önce, Britney neden adımı bilsin? O Britney, [açıklayıcı], ' Cohen daha sonra radyo programından alıntı yaptı . 'Sanki hiçbir beklentim yok - bu yüzden Madonna'nın kim olduğumu bilmesi gerektiğine dair hiçbir beklentim yok ... Ben bir ölümlüyüm ve Britney, Britney.' Ve Spears’ın kız kardeşi Jamie Lynn, Instagram'da 'Bravo kanaması' yapmaları gerektiği konusunda şaka yaptı böylece pop yıldızı TV kişiliği hakkında bilgi edinebilirdi.

Ama şimdi haftalar sonra, görünen o ki olay, çıkış yapan makalenin ilham kaynağıydı, özellikle de Spears'ın 'insanların isimlerini ... hatırlayamadığı' iddiası. Merakla, yayın hiçbir ayrıntı sunmuyor ve Cohen durumuna atıfta bulunmak dışında, sözde hafızasıyla mücadele eden şarkıcının tek bir örneğini sunmuyor. Öte yandan, Spears’ın hafızasının iyi olduğuna dair kanıt var. Şunu düşünün: Turunun her durağında 25 şarkılık bir seti sorunsuz bir şekilde çalıyor.

Son zamanlarda Spears'ın şarkı sözleri veya koreografiyi unuttuğuna dair herhangi bir rapor yok. Aslında bir Spears’ın New Jersey konserinin incelemesi Geçen ay o şov sırasında ateşle boğuştuğunu ortaya çıkardı, ancak kalabalığa hasta olduğunu söylemeseydi 'hayranlar hiçbir şeyin yanlış olduğunu asla bilemezlerdi'. Hastalığa rağmen böyle bir performans sergileyebilmesi, 'beyninin' hiç 'kırılmadığının' kanıtıdır. Dahası, ailesi ciddi bir yanlışlık olduğundan gerçekten endişeliyse, neden kendi kız kardeşi Spears'ın sosyal medyada Cohen'in adını bilmediğiyle ilgili şaka yapsın?

Gerçeklik, magazin gazetesinin resmetmeye çalıştığı resimle uyuşmuyor. Bu aynı zamanda, derginin kardeş çıkışının Haziran ayında, Star , iddia edildi Spears 'parçalanıyordu.' Yıllarca süren başarılı bir ikametgahın ardından başarılı bir tura çıkma yeteneği, bunun tersinin kanıtıdır. Gizlilik nedeniyle kayıtta konuşmak istemeyen bir Spears sırdaşı, bunun 'doğru olmadığını' savunur, arkadaşları ve ailesi, hafıza kaybından muzdarip olduğundan endişelenir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.