İnan ya da inanma, Britney Spears 'İki oğul zaten ondan daha uzun. Çocuklarıyla birlikte nadir bir sosyal medya gönderisinde, çocukları babalarının moda stillerini anımsatıyorlarmış gibi görünüyor. Kevin Federline .Mızraklar ve Federline birlikte iki oğlu var , Sean Preston Federline, 15 ve Jayden James Federline, 14. Kevin, avukatıyla birlikte çocukların velayetine neredeyse tamamen sahip anlaşmayı açıklamak yasal olarak 70-30 olmasına rağmen “90-10” çizgisinde bir yerde.Yine de Spears ve çocukları, çarpıcı bir gün batımına karşı çerçevelenmiş fotoğraflarında oldukça mutlu görünüyorlar. Her iki genç de babasının en ikonik iki görünümünü bol bir kapüşonlu ve büyük düğmeli beyaz bir A-shirt ile paylaşıyor gibi görünüyor. Federlines ve tank tops arasında kesinlikle derin bir bağlantı var gibi görünüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Britney Spears (@britneyspears) tarafından paylaşılan bir gönderijes vom Felsen der Liebe

Britney Spears’ın altyazısında, ikisinin ne kadar çabuk kibar genç erkeklere dönüştüğünü görünce şaşkınlıkla anlatıyor, ki bu bizim için de şaşırtıcı. Ayrıca neden bu kadar nadir bir özellik olduklarını da açıkladı normalde oldukça aktif olan Instagram'da , 'Kendi kimliklerini ifade etmek istedikleri yaştalar ve bunu kesinlikle anlıyorum.'

Pop simgesi Devam eden yasal savaşlar tatsız ve zor bir deneyim olabilir dahil olan herkes için, hala gururlu bir anne olmaktan keyif alabildiğini görmek güzel. Uzun süredir sevgilisi olan Sam Asghari, fotoğrafı mükemmel bir şekilde anlatan bir yorum bıraktı ve kalp gözü bir emojiyle “Yavrularıyla Dişi Aslan” yazdı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?George Clooney, Brad Pitt Haven Halka Açık Tartışmalardan Sonra Yıllardır Konuşmuyor mu?

Fleetwood Mac’in 50 Milyon Dolarlık Konağı Satılık Ama Klasik Bir Filmden Tanıyabilirsiniz

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?

Angelina Jolie, Boşanma Konusunda Ev Sahibi Olmakla Suçlanan Tarihe Karşı Mücadele Ediyor