Dır-dir Britney Spears başka bir bebek sahibi olduğu için babasıyla kavga mı ediyor? Bir tabloid, Spears ve erkek arkadaşı olduğunu iddia ediyor Sam Asghari 'bebek ateşi' var, ancak koruyucu Jamie Spears ünlü kızının üçüncü çocuğu olmasına itiraz ediyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı.

Star Şu anki baskısında şöyle yazıyor: “Britney Spears bir kız değil, henüz babasının muhafazakarlığından kurtulmuş bir kadın değil. Ancak Jamie'nin kontrol edemediği bir şey var: 'Pijama Partisi' başrol oyuncusu Sam Asghari ile bebek sahibi olmaya karar verip vermemesi. ' Sözde 'kaynak' magazin gazetesine şunu iddia ediyor: 'Jamie bu fikirden pek memnun değil. Aslında yıllar önce tüplerini bağlamasını önerdi! Ama gerçekten bir oy almıyor. 'Sözde bahşişçi, 'Britney her zaman küçük bir kız istedi ve Sam yanında bebekle evde kalmaktan daha fazlasını istemez,' diye iddia ediyor. Ve tıpkı dedikodu dergisinin parçasına Spears’ın şarkılarından birine atıfla başlaması gibi, makaleyi de aynı şekilde bitirerek, 'Kulağa ayağıma benziyor ... tekrar yapabilir!'

Wer ist Keanu Reeves verheiratet mit jetzt

'Britney & Sam’in Bebek Ateşi' başlığı dışında, hikayenin hiçbir yerinde Asghari'nin nasıl hissettiğinin söylenmediğini belirtmek gerekir. Dedikoducu Polis Ayrıca yardım edemem ama bunun bir yıl önce iddia ettiği 'kaynak' olup olmadığını merak ediyorum Spears, zengin bir 'teknoloji meraklısı' ile çıkmak istedi. Ya da belki de iddia eden 'kaynak' tır. Spears bir hayranıyla kör bir randevuya çıktı . Ya da belki de 'kaynak', benzeyen 'kaynak' tır. Bir 'tutukluya' mızraklar geçen Ekim. Bunların hepsi söylenecek Star şarkıcı hakkında oldukça aldatıcı hikayeler yayınladı ve bu yenisi başka bir örnek gibi görünüyor.

Aslında ne zaman Dedikoducu Polis Spears'ın babasıyla bebek sahibi olup olamayacağına dair kavga ettiği bu hikayeyi araştırdı, kusursuz bir aile sırdaşı sadece bize 'bunların hiçbirinin doğruluğu olmadığını' söyledi. Ve bu arada, şarkıcının babasının başka bir torunundan memnun olmayacağı fikri, magazin dergisinin kardeş çıkışından alınmış gibi görünüyor. TAMAM MI! Mayıs ayında benzer bir iddiada bulunan uydurma bir hikaye için Mızraklar hamile kalıyor ve evleniyor .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.