Dır-dir Britney Spears kız kardeşi ile kan davası Jamie Lynn ? Bu hafta bir tabloid öyle diyor. Dedikoducu Polis iddiayı araştırmış ve yanlış olduğunu tespit etmiştir.

Yayınlanan yeni bir makaleye göre Kadınlar Günü , küçük Spears kız kardeşi, Britney’in hayatıyla ilgili 'çok gizli ayrıntıları' ortaya çıkaran ve onları büyük bir kavgaya bırakan bazı yorumlar yaptı. Gazeteci, Jamie Lynn'in yakın zamanda bir röportajda Britney'nin kendisine ve ailesinin geri kalanıyla Louisiana'da kilitlenmenin gerçekten devreye girmesinden birkaç hafta önce katıldığını 'rahatça duyurduğunu' yazdı. 'Britney, 'Eve gelmek istiyorum,' gibiydi. Burada tek başıma olmak istemiyorum. 'Bütün ailesi burada.'Yalnız bir hayat yaşadığına dair sözde ima, görünüşe göre Britney'i 'acı bir şekilde kızdırmıştı.' Sözde bir kaynak, tabloid gazetesine Jamie Lynn'in 'iyi manşetlere ulaşmasına yardımcı olmak için kız kardeşinin adını karıştırmayı sevdiğini' söyledi, ancak Britney için özel acısını basına ifşa etti ve 'işler o kadar iyi değil çocuklarıyla ya da Onun erkek arkadaşı . ' Bir önceki Eylül'de Instagram'da birbirlerini takip etmeyi bıraktıkları için, bu aynı zamanda kız kardeşlerin ilk kez sığır eti yemediğini yazıyor tabloid. Kaynak, “Jamie'nin ismini ona uyduğunda kullanmaktan mutlu olması Britney'i gerçekten rahatsız ediyor, ancak diğer zamanlarda bırakıyor” diye sözlerini bitiriyor.

Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve tamamen temelsiz olduğunu gördü. Bir ay önce gerçekleşen röportajda tabloid, Jamie Lynn söylemeye devam etti Britney, çocukları orada olduğu için Los Angeles'a döndü. Çocukları ya da erkek arkadaşı Sam Asghari ile 'işler iyi değildi' ima eden sözlerinde hiçbir şey yoktu. Kayıt için, Jamie Lynn de ziyareti sadece 'gelişigüzel bir şekilde duyurmadı': Konuyu o gündeme getirdi, kendisi değil.

Dahası, Jamie Lynn her zaman kız kardeşinin en güçlü savunucularından biri olmuştur. Gazetenin de belirttiği gibi, hayranlar kız kardeşlerin onu takip etmeyi bıraktığını fark ettiğinde, Jamie Lynn, IG Hikayesine bir video yayınladı ne olduğunu açıklamak için. 'Belli ki birisi hesabıma girdi ve kız kardeşimi engelledi,' dedi. 'Kız kardeşimi asla engellemedim ve asla engellemedim.' Britney'nin 'mutlak s - olduğunu ve onu her şekilde seviyorum ve destekliyorum' diye ekledi.

Görünüşe göre bu, yanlış bir anlatının sadece son yinelemesi. Kadınlar Günü Britney Spears’ın hayatının mahvolduğu hakkında. Mart ayında, Dedikoducu Polis magazin dergisinden bir haberi düşürdü Spears, Asghari'yi onu aldatırken yakalamıştı . Önerme, çiftin bir park yerinde, sözde dövüşürken çekilmiş bazı bulanık resimlerine ve Spears’ın sayfasındaki rastgele bir Instagram gönderisine dayanıyordu. Söylemeye gerek yok, kanıtlar pek sağlam değildi.

Yine de, Mayıs ayında magazin gazetesi geri döndüğünde ısrar ediyordu Asghari, spor salonunu yaktıktan sonra onu terk ediyordu. Bu, sözde aşağı doğru bir sarmalda olduğunun bir göstergesiydi. Spor salonu yangınının aylar önce meydana geldiğini boşverin - görünüşe göre olmuştu Şu anda Asghari için bir anlaşma bozucu haline geldi. Dahası, Spears, Instagram'da Asghari'nin yer aldığı ve 'birlikte egzersiz yapan çiftler birlikte kalır!' Başlıklı bir antrenman videosu yayınlamıştı. İlişkide açıkça sorun yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.