Bugün Britney Spears ’ doğum günü! Efsanevi pop yıldızı ve Onun erkek arkadaşı, Sam Asghari, Spears'ın 39 yaşına girmesini kutlamak için Instagram'a çoktan gitti. Spears'ın erkek arkadaşıyla paylaştığı özçekimlerden biri kesinlikle ... garip.

Britney Spears, Doğum Günü Kutlamalarına Erken Bir Başlangıç ​​Yaptı

Britney Spears, paylaşımına kısa bir ara verdi tipik dans videoları Instagram'da dün gece kendine bir doğum günü haykırmak için. Birkaç saat erkendi, ama belli ki Spears bir süredir 39. doğum gününe hazırdı. O ve erkek arkadaşı Sam Asghari, ikisi birlikte cennette biraz zaman geçirmek için Hawaii'ye uçtuğunda kutlamalara erken başladı. Artık gerçek doğum günü olduğuna göre Spears, Asghari ile bir dizi özçekim paylaştı. Paylaştığı ilk fotoğraf kuşkusuz biraz tuhaf görünüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Britney Spears (@britneyspears) tarafından paylaşılan bir gönderi

Amal und George Clooney trennten sich

Bir yorumcunun dediği gibi, 'Bu fotoğraf bir seçim kız ...' Spears'ın paylaştığı ikinci özçekim çok daha iyiydi ve Asghari'nin Spears'ın gülümsemesiyle yanağından tatlı bir öpücük vermesini içeriyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Britney Spears (@britneyspears) tarafından paylaşılan bir gönderi

Wer ist Fergies Ehemann?

Sam Asghari Mızraklara Mutlu Yıllar Diler

Asghari ayrıca kendi Instagram hesabına bir doğum günü hediyesi yayınladı. O ve Spears, Spears'ın 'Mutlu yıllar bana!' Asghari, ikisinin doğum gününü 'bir aydır' kutladığını söyledi ve 'şimdi devam etmelerini' önerdi. Spears’ın tepkisi inanılmaz derecede tatlıydı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sam Asghari (amasamasghari) tarafından paylaşılan bir gönderi

Aynı gönderide Asghari, hayranlarına Spears’ın ayçiçekleriyle uygun şekilde kaplanmış doğum günü pastasına da bir göz attı. Sarı, Spears’ın kalbine yakın ve değerli görünen bir renktir, çünkü Instagram videolarında sık sık sarı bir üst kısım takarken görülmüştür.

Was isst Angelina Jolie?

Britney Spears'ın Instagram sayfasında yayınladığı videolar ve özçekimler pop yıldızının hayranlarını endişelendirdi geçmişte. Hatta bazı hayranlar başladı bir #FreeBritney hareketi Sonuç olarak, kendi sorunlu kökleri vardır. Sonuçta, Spears Instagram'a gitti Hayranlarının korkularını yatıştırmak için, onun şimdiye kadarki 'en mutlu' olduğunu söyledi. Görünüşe göre Spears, en azından haftalarca süren doğum günü kutlamasından çok memnun. Doğum günün kutlu olsun, Britney Spears!

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Bo Derek, John Corbett Nihayet Evleniyor

Prens Charles, Camilla Parker Bowles İsteğinde Kraliyet Ailesinden Prenses Anne'yi Tekmeliyor, Rapor Başına

Tom Selleck Gay mi? Gerçeklere Tam Bir Bakış

Ryan Seacrest Botoks Nedeniyle Kör mü?

Brad Pitt 'Paketleme Torbaları' Jennifer Aniston 'Boşaltıldıktan' Sonra mı?