Ariana Grande vardır önceki erkek arkadaşların tam listesi . Pop şarkıcısı utangaç olmadı onun flört tarihi hakkında ve aşkla ilgili deneyimleriyle ilgili birkaç hit yazdı. Sadece 26 yaşında olsa da, kesinlikle kalp kırıklıklarından ve büyük aşklarından payına düşeni aldı. Birçoğu Grande'nin hayatındaki bazı erkeklere aşina olabilir, ancak burada şarkıcının aşk hayatına bir bakış.

Ariana Grande’nin erken buluşma tarihi

Grande’nin ilk ilişkisi, şarkıcı hala Broadway’deyken 2008’de başladı. Grande, 2008'den 2011'e kadar başrol oynadığı sırada tanıştığı Graham Phillips ile çıktı. 13: Müzikal . İkili birlikte 2010 yılında “Stick Around” adlı bir şarkı yaptı. Grande ilk erkek arkadaşından pek bahsetmedi, bu yüzden ikisinin iyi şartlarda sona erdiği varsayılabilirdi.Grande, 2012'den 2014'e kadar Jai Brooks ile çıktı. Brooks, Avustralyalı şaka-pop grubu The Janoskians'ın bir üyesiydi. İkisinin karmaşık bir ilişkisi vardı ve Brooks, Grande'yi onu aldatmakla suçladı. Uzlaştılar ama bu sadece birkaç ay sürdü.

2014'te Ariana Grande, ikisinin birlikte 'Almost Is Never Enough' şarkısını yaptıktan sonra düet partneri Nathan Sykes ile kısa bir süre çıktı. Erkek grubu The Wanted'ın bir üyesi olan Skyes, 2016'da Grande ile yeniden işbirliği yaptı.

2014'ten 2015'e kadar rapçi Big Sean ile çıktı ve ikisi de müzik konusunda işbirliği yaptı. İkilinin yoğun programları nedeniyle dostane bir şekilde ayrıldığı, ancak iyi arkadaşlar kaldığı bildirildi. Grande, 2015'ten 2016'ya kadar bir çörek yalarken ve Amerika hakkında tartışmalı bir yorum yaparken kameraya yakalandığı yedek dansçı Ricky Alvarez ile çıktı. Grande, ikisinin neden çıkmayı bıraktığını hiçbir zaman söylemedi, ancak görünüşe göre iyi şartlar da var.

Şarkıcı, Mac Miller ile ciddi bir romantizm yaşadı

Grande, 2016'da Mac Miller ile bir ilişki kurdu. Miller, 2013'te Grande'nin 'The Way' ve 'My Favorite Part' filmlerinde rol aldı. Çiftin çok yoğun bir romantizmi vardı ve birbirlerine olan sevgileriyle çok halka açıktılar ve kendi sosyal medya hesaplarında birbirleri hakkında paylaşımlarda bulunacaklar . Miller ayrıca, Manchester bombalamasının kurbanlarına bir övgü olan One Love Manchester konserinde Grande'yi destekledi. Çift, Mayıs 2018'de ayrıldı. Miller Eylül 2018'de vefat etti ve Grande, öldüğünden beri ona haraç ödedi.

Ariana Grande neredeyse Pete Davidson'la evlendi

Grande, Mayıs 2018'de bir ara, Pete Davidson'la çıkmaya başladı. Çiftin, Haziran 2018'de nişanlandıklarını duyurmasıyla sonuçlanan bir kasırga romantizmi vardı. Ekim 2018'de çift, nişanlarını iptal edip ayrıldı. İkilinin hala iyi durumda olduğu bildirildi. Davidson, eski nişanlısından övgüyle bahsetti. Cumartesi gecesi canlı . 'Gerçek şu ki, bu kimseyi ilgilendirmez. Bazen işler yolunda gitmez. O harika, güçlü bir insan ve dünyadaki bütün mutluluklarını diliyorum, 'dedi Davidson.

Bugün itibariyle, Ariana Grande kimseye bağlanmadı ama bu, şarkıcının istediği aşkı aramayı bıraktığı anlamına gelmez.