Brie Larson son zamanlarda birçok sahte tabloid hikayesinin merkezinde yer aldı. Dedikoducu Polis aktris hakkında birçok sahte hikayeyi çürütmek zorunda kaldı. İşte birkaç yanlış söylenti.

Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! haksız yere iddia etmek için Larson's Yenilmezler: Oyun Sonu yıldızların hepsi ondan nefret ediyordu . Dergiye göre, aktrisin oyuncu kadrosu, Marvel serisinde yeni olmasına rağmen 'büyük kafalı' ve kötü bir tavrı olduğunu düşündü. Aktrisin sözcüsü hikayeyi saçma olduğu için reddetmekle kalmadı, aynı zamanda rol arkadaşlarıyla iyi anlaştığını kanıtlayan bir sürü kanıt vardı.Wo ist Honig Boo Boo jetzt 2016

Yeni başlayanlar için Don Cheadle, sosyal medyadaki spekülasyonları takiben Larson ve oyuncular arasındaki sürtüşme söylentilerini yalanladı. Aktris ayrıca röportajlarda ve sosyal medyada rol arkadaşlarıyla çok sayıda dostça paylaşımda bulundu. Örneğin, Robert Downey Jr., Kore'deki bir fan etkinliğinde duygusallaştığında oyuncuyu başından öperken, Chris Evans Mart ayında Twitter'a gişe başarısı için tebrik etti Kaptan Marvel .

Dedikoducu Polis ayrıca seslendi Star bu ayın başlarında yanlış bildirdiği için Larson, özellikle Chris Hemsworth ile çekişiyordu. . Magazin gazetesi, Thor oyuncu, rol arkadaşının oyuncu kadrosunun geri kalanına 'kaba' davranan bir 'prima donna' olduğunu hissetti. Hikaye, 'Entertainment Tonight' ile yapılan bir röportaj sırasında iki yıldızın şakacı bir şekilde tükürdüğü için uyduruldu.

Larson ve Hemsworth, kimin daha çok numara yaptığı konusunda gönülsüz bir tartışmaya girdi ve tabloid durumu gerçek hayattaki bir savaşa çevirmeye çalıştı. Dergi, aynı röportaj sırasında oyuncuya kendisinden herhangi bir şey çalıp çalmadığının sorulduğundan bahsetmedi. Yenilmezler: Oyun Sonu ve Hemsworth cevap verdi, 'Kalplerimizi çaldın.' Larson daha sonra karakterlerinin yan yana savaştığı hayran sanatını retweetledi ve paylaşımda rol arkadaşını etiketledi.

Geçen ay, Dedikoducu Polis saçma sapan KB iddia eden makale Hemsworth’ün karısı Elsa Pataky, Larson'ın kocasını çalmasından endişeleniyordu. . Dergi, Pataky'nin eşinin rol arkadaşı ile 'cilveli arkadaşlığı' tarafından tehdit edildiğini ve onun kirli bakışlarını kırmızı halıya attığını iddia etti. Yenilmezler: Oyun Sonu prömiyer. Duruma yakın bir kaynak rapora güldü ve Pataky'nin kocasının rol arkadaşıyla arkadaşlığından endişe duymadığını ve aralarında uygunsuz bir şey olduğuna inanmadığını söyledi.

Wie alt ist Tony Lopez Hype House?

Ve sonunda, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB Mart ayında bir hikaye uydurduğu için Chris Evans ve Michael B.Jordan, Larson'la çıkmak için yarışıyor . Hikaye basitçe uydurulmuştu çünkü üç yıldız da Marvel evreninin bir parçası ve bekar görünüyordu. Rapor ayrıca isimsiz bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyordu, ancak aktrisin temsilcisi kayıtta bize bunun saçma olduğunu söyledi. The Kaptan Amerika yıldız ve Siyah Panter Kötü adam asla aktris yüzünden bir hesaplaşmaya girmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.