Brie Larson magazinlerin fantezi dünyasında diğer yıldızlarla birçok sahte romantizme atıldı. Dedikoducu Polis bir erkek ünlüye yakın büyüyen aktris hakkında birçok sahte makaleyi çürüttü. İşte düzelttiğimiz konuyla ilgili birkaç örnek.

Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü haksız yere iddia etmek için Larson ve George Clooney, Nespresso reklamı çekerken flört ettiler Madrid'de. Dergiye göre, Kaptan Marvel yıldız sette Clooney'e 'aşık olmuştu', karısı Amal'ın ona 'şiddetli bir rekabet' geldiği noktaya kadar. İçeriden bir iddia, Larson'ın film yıldızına aşık olduğunu söyledi, ancak evli oyuncudan aldığı ilginin 'sadece biraz arkadaşça eğlence' olduğu konusunda uyarılması gerekiyor.Duruma yakın kaynaklar güvence altına alındı Dedikoducu Polis Larson ve Clooney'nin sette çapkın bir ilişkisi olmadığı ve aktrisin evli bir adamın peşinde olduğu. İki yıldız, onu profesyonel ve dostça kıldı ve birlikte bir reklam çektiler. Güvenilir olmayan çıkış, çifti keyfi olarak bağlama ve Clooney için evlilik dramı yaratma fırsatını gördü.

Nisan içinde, Dedikoducu Polis saçma sapan KB hikaye iddia etmek Chris Hemsworth’ün karısı Elsa Pataky, Larson'un kocasını çalmaya çalıştığına inanıyordu . Clooney ile ilgili makale gibi, bu da Larson ve onun Yenilmezler: Oyun Sonu co-star, oyuncu evli olmasına rağmen sette cilveli bir ilişki geliştirmişti. Sözde bir kaynak dergiye, Pataky'nin Larson ile birlikte Marvel filmini tanıtmak için Hemsworth'un dünyayı dolaşmasından endişeli olduğunu ve hatta filmin Los Angeles'taki kırmızı halı galasında aktrise 'kirli bakışlar' verdiğini söyledi.

Hikaye, skandal yaratan ve varolmayan bir aşk üçgeni yaratan bir tabloid örneğiydi. Duruma yakın bir kaynak, önermeye tamamen güldü. Larson ve Hemsworth arkadaş canlısıdır, ancak ilişkileri bundan başka bir şey değildir ve karısı, çift arasında bir şey olduğundan asla şüphelenmedi.

Ve Mart ayında Dedikoducu Polis seslendi KB oluşturmak için Larson, Chris Evans ve Michael B. Jordan arasındaki sahte aşk üçgeni . Çıkış, her iki oyuncunun da Larson ile çıkmaya çalıştığını iddia etti, ancak hikaye sadece üç yıldızın da Marvel Sinematik Evreninin bir parçası olduğu için icat edildi. Hatta sözde bir kaynak, 'Kaptan Amerika ve [ Siyah Panter kötü adam] Erik Killmonger! '

Tüm senaryo bilinmeyen bir kaynağın sözlerine dayanıyordu, ancak Larson'ın sözcüsü kayıtta bize bunun uydurma olduğunu söyledi. Oyuncu hem Evans hem de Jordan'la arkadaş ve hatta Marvel evreninin dışındaki filmlerde onlarla işbirliği yaptı. Bu, iki oyuncunun sevgisi için birbiriyle savaştığı anlamına gelmez. Tabloid'in hikayesi, neredeyse çizgi romanlarda bulunanlar kadar tuhaftı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.