Brie Larson 2017’de gizli ikinci bir rol oynamadı Kong: Kafatası Adası , internette dolaşan bir söylentiye rağmen. Dedikoducu Polis yanlış spekülasyonu düzeltebilir. Teoride hiçbir gerçek yok.

Bu haftanın başlarında, Reddit'te Larson'un iki karakter oynadığını iddia eden bir söylenti yayınlandı. King Kong yeniden başlat. Gönderi, filmdeki baş kadın rolünü oynamanın yanı sıra, Larson'un adada ağır yüz boyası ve makyajın altında kılık değiştirmiş bir yerli oynadığını söyledi. Karakter, filmin ortasında belirir ve Larson'ın karakterini bir mızrakla karşı karşıya getirir.Filmde gizlice adı geçmeyen rolü oynayan aktrisin spekülasyonu sosyal medyaya ve eğlence sitesi de dahil olmak üzere birkaç haber kaynağına yayıldı. Bunu Örtbas Ediyoruz . Söylentiye o kadar çok ses geldi ki, filmin yönetmeni, Jordan Vogt-Roberts sonunda 'FALSE' tweet'ledi blogun hikayesine bir bağlantıyla. Filmin yönetmeninin bu kadar basit ve güçlü bir yalanlamasından daha kesin olamaz.

Şunu da belirtmek gerekir ki, bu aktrisin ilk defa filmdeki başrolüyle ilgili gerçek dışı masallara konu olması değil. Kong: Kafatası Adası . 2016'da geri dönüş Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Yanlış bir şekilde Larson'ın Taylor Swift ile olan ilişkisi nedeniyle başrol oyuncusu Tom Hiddleston ile çekiştiğini iddia ettiği için.

Bu makaleyi çürüttüğümüzden beri, magazin dergileri, Kaptan Marvel Star, birlikte çalıştığı herkesle anlaşmazlığa düşüyor. Dedikoducu Polis son zamanlarda aradı Star yanlış bildirmek için Larson savaşıyordu Yenilmezler: Oyun Sonu başrol oyuncusu Chris Hemsworth .

Aynı çıkış, onu başka bir çizgi roman evreninden bir süper kahraman filminin yıldızıyla savaşa bile soktu. Geçen ay, dergi haksız yere Larson ile kan davası vardı Mucize kadın yıldız Gal Gadot , sözüm ona kaba davrandığı Kaptan Marvel . Bu hiç olmadı. O esnada, TAMAM MI! hatta tümünün Larson’ın Yenilmezler: Oyun Sonu 'Ondan nefret ediyordu' Bu, Twitter'da ortak yıldız Don Cheadle tarafından hemen reddedildi.

Larson hakkındaki sahte tabloid hikayeleri sadece profesyonel hayatıyla sınırlı değil. Dedikoducu Polis yakın zamanda yakalandı KB yanlış iddia için Hemsworth’ün karısı Elsa Pataky, Larson’un kocasını 'çalmaya' çalıştığını düşündü. . Bu doğru değildi, aynı zamanda Marvel yıldızları hakkındaki çıkış hikayesi de değildi Chris Evans ve Michael B.Jordan, Larson'la çıkmak için yarışıyor . Gelince Kong: Kafatası Adası Oyuncu oyunculuk işine gelince çifte görevi üstlenmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.