Brie Larson magazin dergilerinin yarattığı fantezi dünyasında sürekli olarak diğer ünlülerle çekişiyor. Dedikoducu Polis aktrisin diğer yıldızlarla var olmayan savaşlarının çoğunu çürüttü. İşte konuyla ilgili beş yanlış söylenti.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star haksız yere iddia etmek için Larson, Gal Gadot ve Kristen Wiig ile çekişiyordu. Çünkü Kaptan Marvel aktris sözde onların Mucize kadın devamı. Anonim bir içeriden, dergiye Larson'un 'sosyal etkinliklerde' diğer oyunculara karşı 'soğuk, üstün bir tutumu' olduğunu söyledi. Harika Kadın 1984 yıldızlar ayrıca Larson'un kendi filmlerinin filmiyle rekabet edemeyeceğini söylediğini duydu. Ancak üç taraf da raporu düşürdü.Gadot’un kendi sözcüsü kayıtta bize hikayenin sadece 'doğru olmadığını' söyledi. Ve hem Larson hem de Wiig’in kamplarındaki bireyler benzer şekilde bize anlatının uydurma olduğu konusunda güvence verdiler. Aslında, Gadot, Kaptan Marvel Mart ayında süper kahraman filminin açılış haftasonunu kutlamak için Instagram'da yıldız.

Geçen ay, Dedikoducu Polis seslendi Star oluşturmaya çalışmak için Larson ve arasındaki kan davası Yenilmezler: Oyun Sonu başrol oyuncusu Chris Hemsworth . Dergi, Hemsworth'un, rol arkadaşlarının reklamını yaparken kötü bir tavır sergilediğini hissettiğini iddia etti. Yenilmezler devamı ve oyuncu kadrosunun geri kalanına 'kaba' davrandı. Rapor basitçe, 'Entertainment Tonight' üzerine bir röportaj sırasında yardımcı yıldızların kim daha fazla gösteri yaptığına dair şakacı bir tartışmaya girdiği için uyduruldu.

ist kate hudson schwanger von brad pitt

Larson’un kendi temsilcisi, Hemsworth ile kavga ettiği fikrini reddetmekle kalmadı, aynı TV röportajında ​​oyuncuya filmden bir şey çalıp çalmadığı soruldu. Yenilmezler: Oyun Sonu ve Hemsworth cevap verdi, 'Kalplerimizi çaldın.' Larson daha sonra karakterlerinin yan yana savaştığı hayran sanatını retweetledi ve paylaşımda rol arkadaşını etiketledi. İkisinin gayet iyi anlaştığı açık.

Ayrıca geçen ay, Dedikoducu Polis debunked bir TAMAM MI! iddia eden makale Larson's Yenilmezler: Oyun Sonu yıldızların hepsi ondan nefret ediyordu . Gazeteye göre, aktrisin rol arkadaşları, Marvel serisinde yeni olmasına rağmen 'büyük kafalı' ve kötü bir tavrı olduğunu düşünüyordu. Don Cheadle, Twitter'da dolaşmaya başladıktan sonra söylentileri yalanladı.

Larson ayrıca röportajlarda ve sosyal medyada rol arkadaşlarıyla birçok dostça paylaşımda bulundu. Örneğin, Chris Evans, gişe başarısının ardından onu Twitter'da tebrik etti. Kaptan Marvel . Ek olarak, Robert Downey Jr., Kore'deki bir fan etkinliği sırasında duygusallaştığında oyuncuyu başından öptü.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! 2016 yılında yanlış bildirimde bulunduğu için Larson, Tom Hiddleston ile oyuncunun Taylor Swift'le olan o zamanki ilişkisi üzerine çekişiyordu. . Çıkış, Kong: Kafatası Adası yardımcı yıldızlar sette anlaşamıyorlardı çünkü Hiddleston pop yıldızıyla olan aşkıyla övünmekten vazgeçmeyecekti. Sözde içeriden birinin, 'Brie mütevazı bir geçmişe sahip ve Tom'un aşırı şişkin bir egosu olduğunu düşünüyor' dediği aktarıldı.

Hikayeyi ortaya çıkar çıkmaz çürütdük. Ve zamana kadar kesin olarak yanlış olduğu kanıtlandı Kong: Kafatası Adası Larson ve Hiddleston, röportajlarda birbirlerini övmeye ek olarak, filmin Londra'daki kırmızı halı galasında birbirlerine sarılırken, sohbet ederken ve kahkahalar paylaşırken fotoğraflandı.

Warum gibt es einen neuen Jake von der State Farm?

En sonunda, Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! 2016 yılında haksız iddialarda Larson, Jennifer Lawrence ile 'şiddetli bir rekabet' içindeydi çünkü ikisi de Oscar'da En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi. Çıkış ayrıca, bir yuvarlak masa görüşmesi sırasında ikisi arasında gerginlik olduğunu ileri sürdü. The Hollywood Reporter . İddia edilen bir kaynak dergiye 'Jen, Brie ile anlaşmadı' dedi. Brie'nin beğenisine biraz sinirli olduğunu ve asılamayacağını söyledi.

Hikayeyi yayınlandığı anda düzelttik ve sadece birkaç ay önce Larson, Modaya uygun Oscar'ı kazandıktan sonra ödülü hak etmediğini hissettiği için Lawrence'ı tavsiye için aradığı röportajı. Larson şunları kaydetti: Açlık Oyunları yıldız, benzer bir deneyim yaşadığını kabul ederek onun topraklanmasına yardımcı oldu. 'Acı bir rekabet' içinde olmaktan çok uzak olan Larson, Oscar kazanmasının ardından destek için arkadaşına döndü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.