Brian Austin Green ve Megan Fox Bir rapora göre çok hızlı ilerliyor gibiydi. Bir kaynak, iki eski sevgilinin, ayrılmalarının ardından bir üst üste yarışmaya karıştığını iddia ediyor. İşte boşanma hakkında bildiklerimiz ve eski çift hakkındaki söylentiler.

Tilki ve Yeşil, Kimin Birinciye Gittiği Üzerinde Yarışıyor

Yaz sayılarından birinin en başında, Star Green eski sevgilisine geri dönmek için bir 'intikam aşkı' planlayıp planlamadığı sorusunu sorar. Kanıt olarak, hem Fox hem de Green'in yeni romantik partnerlerle görüldü - Sırasıyla Makineli Tüfek Kelly ve Courtney Stodden - boşandıklarını kamuya açıkladıktan birkaç hafta sonra. İsimsiz bir içeriden biri, iki yıldızın yeni aşk hayatlarını göstermek için şimdi çirkin bir rekabet içinde olduklarını açıklıyor ve şöyle diyor:Temelde, bu kadar uzun süre ne kadar yakın oldukları göz önüne alındığında, oldukça olgunlaşmamış ve üzücü bir şekilde birbirlerini alt etmeye çalışıyorlar.

Yine de, çıkış, bunun ülke için acımasız bir deneyim olduğunu savunuyor. Beverly Tepeleri 90210 star. Kaynak, 'Cesur bir yüz sergiliyor,' diye devam ediyor, ancak Fox’un rapçi ve oyuncuyla ateşli ilişkisi karşısında mücadele ettiği iddia ediliyor. Müzisyen ve Fox, halka açık makyaj seanslarının paparazzi fotoğraflarında ortaya çıkarken, Green için pek iyi gitmiyor. Kaynak, 'Aralarındaki işlerin daha ciddileşmesine üzülüyor' sonucuna varıyor.

İşte Yakalama

Star bu tür bir iddiayı değerlendirmeden önce bilinmesi gereken kötü bir geçmişe sahiptir. Dedikoducu Polis çıkışa ve onun ünlü çiftler, özellikle de herhangi bir sorun ya da ayrılık yaşayanlar hakkındaki haberlerine aşina. Bu Fox vs. Green hikayesine şaşırtıcı derecede benzeyen bir makalede, magazin dergisi Kim Kardashian'ın yakında bekar statüsünü göstermeye çalışıyordu Instagram'da. Ancak aylar geçti ve kuruluşun Kardashian ve kocası Kanye West'in boşanacağı öngörüsü gerçekleşmedi. Bu sadece o zamanlar Batı'yı çevreleyen tartışmaya atlamak için bir girişimdi, ancak hikayenin kendisi sahteydi.

Görünüşe göre ünlüler de insandır ve bazen bir eski sevgilisine ciddi bir mesaj gönderdikleri için değil, dışarı çıkıp istedikleri için bir şeyler yaparlar. Green o zamandan beri bunu açıklığa kavuşturdu o ve Stodden çıkmıyorlardı ve ne olursa olsun, eşleşmelerine dikkat çeken oydu - TMZ bunun hakkında Green ile yüzleşene kadar, bunun dağınık bir durum olduğunu utangaç bir şekilde açıkladı, ancak kimseyi utandırmak veya bu konuda kamuoyuna konuşmak istemedi. . Bu, magazin gazetesinin onu tasvir etmesinin tam tersidir ve bu anlatıyı, bazı kişisel dramalardan yararlanmaya yönelik başka bir girişim gibi gösterir.

Megan Fox ve Brian Austin Green’in Boşanmasında Neler Oluyor?

Magazin dergilerinin drama ve kavga ihtiyacına rağmen, eski çiftin ayrılığı çoğu boşanma kadar normal bir şekilde devam ediyor. İle bir röportajda VE bu hafta, Green aşk hayatından bahsetmedi bile veya herhangi bir gelişme hakkında övün. Tavuk kümesi hakkında kendisinden daha çok konuştu ve bir sebze bahçesiyle de meşguldü. 'Sadece ilerledikçe öğreniyorum. Bu noktada her şey deneme yanılma, ”diye alçakgönüllülükle açıkladı. Green, yeni keşfettiği hobilerinin yanı sıra, romantik cephede bunu düşük tuttu ve başka türlü çocuklar ve kariyeri ile meşguldü.

O ve Fox Instagram gönderisi nedeniyle kısa süreliğine çatıştı Ekim ayında çocuklarıyla birlikte, o zamandan beri sessiz ve işlerin yasal tarafı ilerliyor . Her iki yıldız da boşanma belgelerini hazırladı ve Green, Fox'tan bir gün sonra başvurdu. Green’in talebi ortak fiziksel ve yasal velayeti içeriyordu ve Fox’unki gibi uzlaşmaz farklılıkları bölünmelerin nedeni olarak gösterdi. Bununla birlikte, hiçbir zalimce rekabet bulunmaz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Julia Roberts, Kısa Mesaj Yoluyla Kocası Tarafından Terk Edildi mi?

Sharon Osbourne’un 'Diva' Davranışı 'The Talk' dan Kovuluyor mu?

Tom Selleck’in Kızı kimdir? Hannah Margaret Selleck Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.