Brian Austin Green eski karısının kıvılcımını attığı son dramın ortasında yanında duran insanlara teşekkür ediyor. Megan Fox .

Çarşamba günü Beverly Tepeleri, 90210 yıldız, arka bahçesindeki tavuk kümesinden gelişigüzel yumurta toplayan bir Instagram videosu yayınladı (görünüşe göre evde eğitim heyecan verici yeni bir hobidir oyuncu / podcaster için). Green başlıkta “Çocuklar okuldayken evde yaşam” diye yazdı.Was macht Melissa McCarthy jetzt?

Ancak kümeste çömelip tavuklarını kontrol ettikten ve izleyicilere 'rüyayı yaşadığını' söyledikten sonra, hayranlarına minnettarlığını ifade etmek için biraz zaman ayırdı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

'Çocuklar okuldayken evde yaşam'

Tarafından paylaşılan bir yayın Brian Austin Green (@brianaustingreen) 4 Kas 2020, 12:47 PST tarihinde

'Sayfama gelen ve her şeyi destekleyen herkese teşekkür etmek istedim. Son derece nazik ve gerçekten minnettar, ”dedi Green.

Yeşil, Megan Fox'tan ayrıldı geçen yıl ve bölünme dostane olmaktan çok uzaktı. Geçen Pazar, 34 yaşındaki Fox, en küçük oğulları 4 yaşındaki River Journey'in fotoğrafını paylaştığı için Instagram'da onu azarladı. (İkisi aynı zamanda diğer iki çocuğu paylaşıyor: 8 yaşındaki Noah Shannon ve 6 yaşındaki Bodhi Ransom.)

wer Miranda oder Blake betrogen

O zamandan beri silinen bir gönderide sert bir yorum yaptı:

'Yolculuk neden bu resimde olmak zorunda? Onları çıkarmak zor değil. Veya içinde olmadıkları fotoğrafları seçin. Dün onlarla harika bir cadılar bayramı geçirdim ve yine de sosyal medyamda ne kadar eksik olduklarını fark ettim. Çocuklarını sevdiğini biliyorum. Ancak Instagram üzerinden poz vermek için neden onları kullanmayı bırakamadığınızı bilmiyorum. Yaygın anlatıyı beslemekle o kadar sarhoşsun ki ben yok bir anne ve sen de senenin ebedi, ebediyen adanmış babasısın. Onlara çoğu zaman sahipsin. Tebrikler, gerçekten olağanüstü bir insansınız! Çocuklarınızın sizi sevme biçiminde tükenmez bir şekilde aşikar olması gereken şeyi size geri yansıtmak için neden internete ihtiyacınız var? '

Green’in eski alevleri anında üst üste yığıldı. Green'in 18 yaşındaki oğlu Kassius'u paylaştığı Vanessa Marcil, başlığa '#ImWithYouSister' ekleyerek oyuncuya yönelik şifreli bir not yayınladı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

# ImWithYouSister

Tarafından paylaşılan bir yayın Vanessa Marcil (@vanessamarcilmlovesk) 1 Kas 2020, 17:27 PST tarihinde

Courtney Stodden sorunu da ele aldı , 'Brian'ın çocuklarını esnek bir şekilde kullandığı için söylediği için Megan ile gurur duyuyorum ... Kadınlar ve çocuklar sahne donanımı değildir. Erkekler bunun farkına varana kadar ne kadar sürer? ' 26 yaşındaki ayrıca, Green'in şarkıcılık kariyerinde onunla çalışmaya olan ilgisini 'vazgeçmediğimi anladığında' kaybettiğini iddia etti.

Buna rağmen taraftarlar arkasını kolladı. Üzgünüm ama onlar da senin çocukların! İstersen resimlerini gönderebilirsin! ' bir takipçi yorum yaptı. “Kendinizi mümkün olan en iyi şekilde yönetiyorsunuz. Kimin günlerce yaptığı ve sanki dünyanın görmesi için bir şişeye yakalanacakmış gibi gençliği kovaladığı için kimin kendini suçlu hissettiği açık, ”dedi bir başkası.

Konuşan bir kaynağa göre İnsanlar Green, ayrılıktan dolayı acısı nedeniyle pasif-agresif bir numara yapıyor olabilirdi. Brian, bir baba olarak harika. Çocuklarla arası harika, ”dedi içeriden. 'Sorun şu ki, o, Megan, Machine Gun Kelly ile çok hızlı ilerledi . Onun için çok zordu. Yine de Megan'a gelince davranışı oldukça olgunlaşmamış olabilir. Megan'ı nasıl üzeceğini biliyor. '

30 yaşındaki Fox ve Kelly, yaz boyunca bir eşya haline geliyor. Green, resmi olduklarını duyurduktan sonra, sosyal medya aracılığıyla 10 yıllık eşinden ayrıldığını doğruladı.

4 nicht blonde Sängerin Linda Perry