Tartışma çevreleyen Denise Richards ' çıkış itibaren Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları devam ediyor. Son zamanlarda, bir tabloid bunu bildirdi Brandi Glanville şimdi işe almaya çalışıyor Heather Locklear gerçeklik serisine katılmak için. Dedikoducu Polis araştırır.

Brandi Glanville’in ‘RHOBH’ı Kurtarma Girişimi

Göre National Enquirer , Glanville Locklear'ın RHOBH oyuncular. Gazetenin anlatıcı makalesi, Glanville'in sadece yarı zamanlı şovda olduğunu, ancak oyuncuyu yenerek ve onu bir 'pazarlık kozu' olarak kullanarak 'kendini' ve şovu kurtarmaya çalıştığını ortaya koyuyor. İçeriden biri gazeteye, 'Brandi, Beverly Hills Ev Hanımı olarak geri dönmek için çaresiz' diyor ve dizinin yapımcıları Locklear ile ilgileniyor.Heather Locklear Gösteriyi Kurtarmanın Anahtarı mı?

Gerçekliğin patlayıcı onuncu sezonunun ardından tabloid devletleri şunu gösteriyor: Glanville’in Richards ile olduğu iddia edilen ilişkisine odaklandı moda tasarımcısı Locklear'ı kazanmak için cazibesini kullanıyor. Brandi onu durmaksızın arıyor. Onu dışarı çıkarıyor ve onu kazanmak için elinden gelen her şeyi yapıyor ”diyor içeriden. Ancak kaynak, Glanville ve Richards arasında yaşananlar göz önüne alındığında Locklear'ın 'oldukça temkinli' olduğunu açıklıyor.

Muhtemelen aralarında yaşananların özel bir mesele olması gerekiyordu ve Brandi kesinlikle bunu reytingler ve kendi profilini yükseltmek için oynamış görünüyor. Heather'ın dikkatli olması gerekiyor, ”diyor kaynak Enquirer .

'Gerçek Ev Kadınları' Serisinde Gerçekte Neler Oluyor?

İşte ne Dedikoducu Polis keşfetti. Brandi Glanville'in, Heather Locklear'ın filmin kadrosuna katılmasını istemesi ihtimali var. RHOBH . Locklear tam olarak televizyona yabancı değildir ve iyi bir hayran kitlesine sahiptir. Ancak Locklear'ın temsilcisi, onun popüler dizinin bir parçası olacağını reddediyor. Locklear’ın Glanville ve Denise Richards arasındaki anlaşmazlıktaki rolü ile ilgili olarak, Sayfa Altı o Locklear, Glanville'e ulaştı. gerçeklik yıldızının Richards ile olan serpintisinin ortasında. Öyleyse Glanville ve Locklear'ın arası iyi görünüyor, ancak bu, Melrose Place yıldız katılıyor Gerçek Ev Kadınları imtiyaz.

Genel olarak Enquirer söz konusu olduğunda güvenilecek en iyi kaynak değil Gerçek Ev Kadınları dizi. Son zamanlarda, bunu iddia ettiğimiz için dergiyi kırdık. Richards, arabadan çıktı. RHOBH evliliğini kurtarmak için Aaron Phypers'a. Dedikoducu Polis Richards'ın gösteriden ayrılma nedenini açıklayarak hikayeyi düzeltmek, kontratındaki anlaşmazlıklardı.

Gazete ayrıca çok kısa bir süre önce Locklear hakkında başka bir sahte rapor hazırladı. Birkaç ay önce, tabloid, aktrisin bir bebek evlat ediniyordu nişanını kutlamak için. Sahte anlatıyı reddeden oyuncuya yakın bir kaynağa ulaştık. Gazetenin 'içeriden' kaynakları için çok fazla.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.