Bu haftanın magazin iddialarından biri Bradley Cooper saçını kaybetmekten korktuğu için halka açık olduğu her yerde şapka takıyor. Hikaye doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Son sayısında bir başlık Star 'Shallow Bradley’in Hair-Y Durumu!' Ekteki makale, oyuncunun sözde incelmekte olan saçları yüzünden paniklediğini, bu yüzden elde ettiği her fırsatta bir başlığın altına saklandığını söylüyor. Sözde bir kaynak dergiye, 'Kendisinin bilincinde ve dışarı çıktığında şapka takıyor çünkü kimsenin fark etmesini istemiyor,' dedi.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Cooper'ın kel yerinin 'neredeyse bezelye büyüklüğünde' olduğunu söylemeye devam ediyor, ancak o hala kilitlerinin görünümü yüzünden çıldırıyor. Şüpheli bahşişçi, 'Daha fazla kaybetmeden saç fişi almak istiyor' diye ekliyor. 'Erkek tipi kellik tamamen doğaldır, ancak Bradley kalın saçlarını geri almak için her türlü parayı harcayacaktır.'

Bu sahte hikaye, oyuncu ara sıra beyzbol şapkası taktığı için yazılmış gibi görünüyor. Bununla birlikte, başını örtmeden dışarıda dolaştığı sayısız örnek vardır. Cooper geçenlerde New York'ta gezinirken görüldü şapkasız. Bundan kısa bir süre önce, Cooper, Santa Monica'da bir plajda görüldü kız arkadaşı Irina Shayk ve küçük kızları ile ve kafası tamamen görülüyordu.

Aslında, Cooper'ın kız arkadaşının başı çıplakken şapka taktığı çeşitli geziler olmuştur. Birden fazla durumda Kışın New York City, Shayk aktör şapkasız giderken kışlık bere takarken görülebilir. Biri sürekli kafa derisini örtmeye istekli olsaydı, soğuk bir gün şapka takmak için iyi bir mazeret olurdu. Cooper, bunun yerine bir fular seçti.

Ek olarak, tanınmamak için pek çok kişinin yaptığı gibi, bir ünlünün toplum içinde beyzbol şapkası takması alışılmadık bir durum değildir. Derginin mantık ve kanıttan yoksun hikayesi ne olursa olsun, Dedikoducu Polis yine de kayıtta konuşamayan Cooper'a yakın bir kaynakla görüştü, ancak her şeyin saçma olduğunu bize temin etti.

Star aynı tabloid mi Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için geçen ay basıldı Lady Gaga, Cooper'ı kız arkadaşından çalıyordu . Bundan kısa bir süre önce, priz yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Cooper ve Shayk bir bölünmeye gidiyorlardı. Evlenmeyi reddetmesi üzerine. Yayın, oyuncu hakkında kurgu yazma alışkanlığına sahip ve bu son makale bir başka örnek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.