Bu haftanın magazin iddialarından biri Bradley Cooper bazen kalacak Gerard Butler İle kavga ettikten sonra New York City'deki dairesi Irina Shayk . Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis sadece çürütebilir.

Göre Yaşam tarzı , süper modelin 'köklü güven sorunları' ve erkek arkadaşının Bir yıldız doğdu ortak yıldız Lady Gaga 'aralarında bir sürtüşmeye neden oluyor.' İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Aylardır tartışıyorlar. Irina, Gaga'yı putlaştırmasından bıktı. '

Şüpheli kaynak, Shayk'in Cooper'ı sık sık 'hiçbir nedeni veya kanıtı olmasa bile' hile yapmakla suçladığını söyleyerek devam ediyor. Şüpheli ihbarcı ekliyor: 'Bradley, tartışmalardan sonra arkadaşı Gerard Butler’ın dairesinde kalmaya bile gitti.' 'İçeriden' ayrıca, Cooper ve Gaga ödül sezonu için hazırlanırken çift arasındaki durumun daha da kötüye gideceğini ve kız arkadaşı bunu ilk yapmazsa ilişkilerini sonlandıracak kişinin aktör olabileceğini tahmin ediyor. Sözde kaynak şu sonuca varıyor: 'Bütün bu kıskanç kavgalar onu uçurumun eşiğine getirdi.'

Derginin görünüşte var olmayan 'içeriden' birinin söylediğine rağmen, Dedikoducu Polis Cooper’ın temsilcisiyle görüştü ve bize kayıtta raporun 'gerçek olmadığını' söyledi. Daha geçen hafta Yaşam tarzı Kardeş yayını, Temasta hakkında bir hikaye uydurdu Cooper ve Shayk, Gaga ile arkadaşlığı yüzünden bölünmeye gidiyor . Öncül o zamanlar doğru değildi ve tabloid Butler'ı sahte anlatıya sürüklemenin bir yolunu bulsa da artık daha doğru değil.

Königin Elizabeth steigt auf den Thron

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Cooper ve kız arkadaşı geçen hafta New York'ta kızlarıyla birkaç kez fotoğraflandı ve her zaman birlikte mutlu görünüyorlar. Hatta bir makale şunu belirtti: Cooper ve Shayk 'tamamen aşık' görünüyordu birlikte gezerken. Geziden çekilen resimler, ikilinin yüzlerinde büyük gülümsemeler ve kollarını birbirine dolanmış olarak gösterdi.

O esnada, Shayk, 'Extra' ile yaptığı röportajda bu hafta Cooper'la ve sahip olduğu başarıyla gurur duyuyor Bir yıldız doğdu . Dedikodu medyasının bu sahte önermeyi geri dönüştürmesine rağmen, oyuncu, kız arkadaşı ve rol arkadaşı arasında kıskançlık ya da aşk üçgeni yok. Yaşam tarzı Cooper’ın ünlü arkadaşlarından birini sahte hikayeye dahil etmeye karar verdi. Oyuncu adına konuşma yetkisine sahip bir sözcü, kız arkadaşıyla var olmayan kavgaların ortasında Butler’ın evinde kalmadığını bize temin etti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.