Bir tabloid iddiaları Bradley Cooper Annesi Gloria Campano , ulaştı Irina Shayk çiftin ayrılmasının ardından iki yaşındaki torununu görebilmesini sağlamak için. Hikaye tamamen uydurma. Ve Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Yaşam tarzı , Cooper'ın annesi, 'oğlu şehirde olsa da olmasa da' kızı Lea ile zaman geçirme fırsatını tehlikeye atmak istemediği için eski sevgilisiyle iyi geçinmek için çok çalışıyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Bradley'nin annesi aralarındaki herhangi bir dramın ortasına girmeye çalışmıyor. Tarafsız kalıyor. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Campano'nun 'büyükannesinin ayrıcalıklarının ortadan kalkmamasını istediğini' ve bu yüzden Shayk ile ilişkisinin 'bozulmadan kalmasını' umduğunu iddia ediyor. Şüpheli habercisi, “Gloria, mümkün olduğunca hayran olduğu torununu görmek istiyor” diye ekliyor.

Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan Cooper'a yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak tabloid'in hikayesinin uydurma olduğunu bize garanti etti. Oyuncunun annesi, Shayk'in torununu görmesini engellemesinden endişe duymaz. Derginin bir velayet savaşının başgösterebileceğine dair önerisi tamamen yanlış.

İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, Yaşam tarzı , geçen ay bildirdi ki Cooper ve Shayk, konu ebeveynlik olduğunda 'aynı sayfadalar' onların kızı. Çıkış, eski sevgililerin Lea'nın hatırı için hâlâ 'aile olarak birlikte vakit geçirdiğini' ve her ikisinin de 'normal bir hayat yaşamasını istediğini' belirtti. Cooper'ın annesi sadece 'büyükanne ayrıcalıklarının' iptal edilmesinden endişe duymuyor.

Maalesef, tabloid'in sahte hikayesine şaşırmadık. Geçen Kasım, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı haksız yere iddia etmek için Cooper, Lady Gaga'ya aşık olmuştu . Arasındaki ilişki Bir yıldız doğdu İki yıldız arasında yakın bir bağı paylaşmalarına rağmen, ortak yıldızlar her zaman platonik olmuştur. Oyuncu, rol arkadaşına asla 'aşık olmadı' ve Shayk'ten ayrılmasının ardından onunla bir aşk yaşamadı.

Geçen ay, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiyi çağırdı Cooper ve Gaga gizlice çıkıyordu ama şarkıcı henüz romantizmiyle halka açık olmak istemedi. Çıkış, Gaga'nın arkadaşlarının, oyuncunun sonunda kalbini kıracağı konusunda onu uyardığını iddia etti. Bu anlatı aynı zamanda tam bir kurgu eseriydi. Yayın, Cooper ve Shayk’in dağılmasının ardından neler olup bittiğine dair hiçbir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.