Bradley Cooper Annesi New York City'deki evine taşınmadı. Irina Shayk , uydurma bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Tamamen yanlış.

Son sayısında bir başlık Yaşam tarzı 'Bradley Annemin Yanına Taşınıyor' yazıyor. Bununla birlikte, eşlik eden makale aslında tam tersini önermektedir. Sözde içeriden biri, Cooper'ın Manhattan'daki konağında annesi Gloria için bir 'daire' inşa ettiğini söyler. Sözde kaynak, 'Gloria'nın kendi katı var' diyor. 'Bu şekilde, Bradley de biraz mahremiyete sahip olabilir.'Bilinmeyen bahşişçiye göre Cooper, annesini Shayk ile paylaştığı iki yaşındaki kızı Lea'ya bakmaya yardım edebilmesi için onunla taşınmaya davet etti. Şüpheli kaynak, 'Bradley annesinin yanında olmasından hoşlanıyor ve Lea’nın günlük hayatına dahil olmasını seviyor.'

Cooper'ın kızıyla birlikte geçtiğimiz birkaç ay içinde New York'ta sayısız kez fotoğraflandığını, ancak gezilerinde onlara eşlik eden annesinin resmini çekmediğini belirtmek gerekir. Oyuncunun annesi gerçekten kendi evinde yaşıyor olsaydı, bir noktada kendisi ve kızıyla birlikte görülmesi pek olası görünmüyordu. Yine de Dedikoducu Polis aktöre yakın olan ve derginin hikayesinde 'gerçek olmadığını' onaylayan bir kaynağı kontrol etti.

Cooper annesiyle çok yakın, muhtemelen bu hikayenin uydurulmasının nedeni buydu. Aslında, Cooper, babasının ölümünün ardından 2011'de annesiyle kısa bir süre yaşadı. . Oyuncu bir röportajda açıkladı Detaylar onu desteklemek ve birlikte yas tutmak için annesinin yanına taşındığı dergi. İkili, oyuncunun Shayk'ten ayrılmasının ardından aynı düzenlemeyi yapmamıştı.

Belirtilmelidir, Yaşam tarzı Cooper'ın annesini bölünmesiyle ilgili sahte bir hikayeye sürükleme alışkanlığı vardır. Temmuzda, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için tabloid'e seslendi Cooper'ın annesi Shayk'a torununu görmesi için yalvarıyordu . Gerçekte, Cooper ve Shayk iyi şartlarda kaldılar ve küçük kızlarına ortak ebeveynlik yapıyorlar. Oyuncunun annesi torunuyla vakit geçiremeyeceğinden endişelenmiyor.

Bu arada, tabloid, Cooper'ın Shayk'ten ayrılmasına odaklanmakla meşgul olmadığında, genellikle onun Bir yıldız doğdu başrol oyuncusu Lady Gaga. Daha geçen hafta Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için yayını bozdu Cooper neredeyse Gaga'ya bir nişan yüzüğü alıyordu ama bunun yerine 'romantizmi' ni sona erdirmeye karar verdiler. Yardımcı yıldızlar asla romantik bir şekilde dahil olmadılar. Güvenilmez dergi, Cooper’ın kişisel hayatının herhangi bir yönüne dair hiçbir bilgiye sahip değil.

Lady Gaga und ihr Ehemann

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.