Are Bradley Cooper ve Renee zellweger gizlice tekrar mı çıkıyor? Gazetecilerden birinin inanmanızı istediği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

İki yıldız, ayrı yollarına gitmeden önce 2009'dan 2011'e tarihlendi, ancak TAMAM MI! , son zamanlarda romantizmlerini yeniden alevlendirdiler. Sözde 'kaynağa' göre, Cooper ve Zellweger, ödül sezonunda birbirlerine çarptıktan sonra yeniden bağlandılar. Şüpheli içeriden biri, 'İkisi de bekar olduğu için zamanlama mükemmeldi' diye ekliyor. 'Sohbete başladıklarında, kimyanın hala orada olduğu her ikisi için de açıktı.'Sözde ihbarcı, Cooper'ın 'sonunda onu akşam yemeğine davet ettiğini ve hemen kabul ettiğini' söyleyerek devam eder, bu da birkaç gizli randevuya yol açar. Tabloid, bu tarihlerin ne zaman başladığına dair belirli bir zaman çerçevesi verme zahmetine girmiyor. Ek olarak, her ikisi de sürekli olarak paparazziler tarafından hedef alınmasına rağmen, ikisi birlikte herhangi bir gezide daha sert fotoğraflanmadı.

Yine de, görünüşte sahte olan kaynak şöyle devam ediyor: 'Bu çok düşük anahtar ve ikisi de fazla taşınmıyor. Ancak Renee, bu sefer işe yaraması için gerekenlere sahip olabilecekleri konusunda ihtiyatlı bir iyimserlik içindeydi. Bradley, olaylara bir şans da vereceği için heyecanlı. '

İşte gerçekte olanlar: Cooper ve Zellweger, dostça bir etkileşim içinde fotoğraflandı Geçtiğimiz hafta sonu Oscar'larda. TAMAM MI! ikisinin resmini gördü ve bu yenilenmiş romantizmin öyküsünü yaratmaya karar verdi. İki yıldız, ilişkilerini yaklaşık on yıl önce bitirdikten sonra araları iyi görünüyor, ancak bir araya gelmemişler. Zellweger'ın temsilcisi, tabloid'in hikayesine gülüyor, Cooper'a yakın bir kaynak ise bize bunun 'hiçbir gerçeği' olmadığını söylüyor.

Not alınmalı, TAMAM MI! Cooper’ın aşk hayatıyla ilgili kurgusal makalelerini takip etmekte zorlanıyor. Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Cooper, Ana de Armas ile gizlice çıkıyordu. , 2016 filmindeki rol arkadaşı Savaş Köpekleri . Birden bire ödül sezonu boyunca Zellweger ile aşk yaşamaya başladı mı? Dergi, hikayeleri uydururken tutarlı kalmaktan bile rahatsız olamaz.

neue Kinder auf dem Block heute

Aralıkta, Dedikoducu Polis hak talebinde bulunmak için yayını çağırdı Sienna Miller, Cooper ve çeşitli arkadaşları arasında randevular düzenliyordu. . Bu senaryo da gerçekliğe dayanmıyordu. Geçen Mart, dergi hakkında çirkin bir şekilde gerçek olmayan bir hikaye geldi. Cooper, Lady Gaga ile nişanlanıyor ve onunla Los Angeles'ta bir ev satın almak. The Bir yıldız doğdu co-stars hiçbir zaman bir çift olmadı. Aktörün aşk hayatına gelince, tabloid neyin yapıştığını görmek için her şeyi duvara fırlatıyor. Hiçbiri uyuşmuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.