Dır-dir Bradley Cooper “anlatılmamış hikayesini” dünya ile paylaşmaya mı başladınız? Bir gazeteye göre, ünlü özel aktör, geçmişi ve bugünü hakkında daha önce hiç olmadığı gibi açılıyor. Dedikoducu Polis bir göz attı ve yapılması gereken birkaç açıklama varmış gibi hissettim.

Bradley Cooper’ın 'Anlatılmamış Hikayesi'

Bu haftanın sayısı TAMAM MI! Bradley Cooper'ın “anlatılmamış hikayesini” içerdiğini iddia ediyor. Şüphe uyandıracak kadar bilgili bir kaynak, çıkış noktasına şunu söyler: 'O, spot ışığından hoşlanmayan son derece özel bir adam.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: 'Onun için oyunculuk her zaman zanaatla ilgiliydi - beraberinde gelen dikkat değil.' Ancak çıkış, bunun değişmek üzere olduğunu söylüyor. Kaynak, Cooper'ın kişisel hayatı ve geçmişi hakkında arkadaşlarıyla sessizce daha fazlasını paylaşmaya başladığını açıklıyor.Bu günlerde hayatı, geçmişi ve bugünü hakkında daha fazla şey paylaşmaya hazır. Hikayesinin bir gün oradaki başka bir genç oyuncuya yardım edeceğini umuyor.

'Gerçek şu ki, işi kolay olmadı' diye ekliyor içeriden. Ardından, Cooper'ın aktris Jennifer Esposito ile dört aylık kısa evliliğine dalmadan önce, çıkış noktası Cooper'ın bağımlılıkla önceki mücadelelerine ve ayık olma kararına dalar. Tuhaf bir şekilde dergi boşanmanın 'acı verici olduğu söylentileri', sanki boşanmalar tipik olarak başka bir şeymiş gibi, ekliyor.

Cooper'ın Geçmiş Aşkları

Oradan, tabloid, Cooper'ın eski kız arkadaşlarını ve tarihlerini anlatmaya devam ediyor, hiçbir noktada zaten kamuya açık olmayan hiçbir şeyden bahsetmiyor. Cooper’ın eski sevgilileri Renée Zellweger ve Zoe Saldana, hem Jennifer Lopez hem de Jennifer aniston adı da düşürüldü. Kaynak, 'Bradley, Renée'yi iki yıllık romantizmi boyunca derinden sevdi ve Zoe'ye de taptı' diye açıklıyor:

Siyah takım elbiseli Bradley Cooper ve altın bir elbise giyen Zoe Saldana bir film galasına katılıyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Ama her iki kadın da evlenmek istedi. Bradley, yeniden bu tür bir taahhütte bulunmayı onda bulamadı.

Siyah smokinli Bradley Cooper, Akademi Ödülleri

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Sırada, Bradley’in eski kız arkadaşı Irina Shayk ve onun sonuyla ilişkisi var; bu ilişki, büyük ölçüde Cooper’ın 'yoğun ekran kimyası' nı sorumlu tutuyor. onun ile Bir yıldız doğdu ortak yıldız Lady Gaga . Ancak sonunda, 'ikisi de şu anki halinden çok daha mutlular, kendi hayatlarını yaşıyorlar ve Lea'ya ebeveynlik yapıyorlar.' Şu anda, kaynak anlamsız bir şekilde, Cooper'ın işlerinde sahip olduğu 'birçok heyecan verici proje' ile meşgul olduğunu ve küçük kızıyla mümkün olduğunca çok zaman geçirdiğini açıklıyor. Aşk onun için ufukta olabilir mi? Tipster, arkadaşlarının kesinlikle öyle olmasını umduğunu söylüyor.

Bradley gerçekten harika bir adam ve insanlar sadece onu sevecek ve ona bakacak iyi bir kadına yerleştiğini görmek istiyor. Bu gerçekten hak ettiği bir şey.

Bunun hangi kısmı anlatılmamış? Neredeyse kesinlikle sözde 'kaynak' dan alıntılar oluşturdu? Ayrıca, bu kişiye gerçekten inanacaksak, o zaman gittiler ve bir tabloid'e, sözde arkadaşlarının büyük olasılıkla kendilerine güvenerek söylediği bir şeyi söylediler. Kaynağın, aktörün hikayesini dinlemenin diğer 'genç oyunculara' ilham vereceğini umduğu iddiasına rağmen, dünyada Bradley Cooper gibi özel birinin, paylaşacakları umuduyla arkadaşlarına hayatı hakkında samimi ayrıntılar söyleme şansı neredeyse yok. ile TAMAM MI! her yerden. Sahte bir kaynak, ama bazı gerçek gerçekler? Buna karmaşık diyoruz.

Dedikoducu Polis bu tabloid masallarına her zaman şüpheli bir gözle bakar. Sonuçta, bu bir zamanlar iddia edilen aynı çıkış Cooper ve Lady Gaga ayrıldı tüm medyanın ilgisi yüzünden. İkisinin asla bir çift olmadıklarını belirttik ve sadece ikna edici birini oynadılar. Bir yıldız doğdu .

Pembe Lady Gaga, Bradley Cooper

(Denis Makarenko / Shutterstock.com)

TAMAM MI! Ayrıca iddiaların arkasındaydı Angelina Jolie Cooper kullanıyordu en büyük oğlu Maddox ile başa çıkmak için üniversiteye gidiyor. Jolie’nin kampındaki bir kaynağa ulaştık ve bize aktrisin Cooper veya başka biriyle bu konuda ilişki kurmadığına dair güvence verdik. Bir tabloid hikayeyi yıllarca bu kadar yanlış anladığında, onlara güvenmekte zorlanmamız şaşırtıcı mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.