Bir tabloid iddiaları Bradley Cooper ve Lady Gaga 'In sözde 'romantizmi' sona erdi çünkü oyuncu gördüğü tüm ilgiyle baş edemiyordu. Hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. Gibi Dedikoducu Polis vurguladı, Bir yıldız doğdu yardımcı yıldızlar hiçbir zaman çift olmadı, bu yüzden spot ışığında olmak onların var olmayan aşklarını yok etmedi.

'Bradley Cooper ve Lady Gaga: Ne Yanlış Gitti?' son sayısında bir başlık okur Temasta . Ekteki makale, şarkıcının Temmuz ayı sonlarında öpüştüğü tespit edilen ses mühendisi Dan Horton ile çıktığını belirtiyor. Ancak çıkış, Gaga’nın Cooper'la olan bir ilişkisinin hemen ardından yeni ilişkisinin geldiğini iddia ettiğinde yanlış yola sapar.Lebron James Nettowert 2017

Yardımcı yıldızlar hakkında sözde bir kaynak, 'Birbirlerini gerçekten sevdiler, özgürce itiraf ettikleri ve her birlikte olduklarında açıkça görülüyordu' diyor. Ancak Bradley'nin bağlılık sorunları var. Gaga hazırdı, temelde ona olan aşkını çatılardan haykırıyordu. Uzak durmaya karar veren Bradley'di. '

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi Cooper için 'her şey çok fazlaydı, çok erken' diyerek devam ediyor ve ekliyor: 'Gördükleri tüm ilgi çok yoğundu. Bradley, zaten ilişkilerde yavaş hareket etme eğilimindedir. ' Şüpheli habercisi, aktörün Irina Shayk'tan son ayrılışının ardından 'başının her yerde olduğunu' ve modelle paylaştığı iki yaşındaki kızına kadar bekar bir baba olarak hayatını sürdürmekte zorlandığını iddia ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak, 'Bu yüzden başka bir ilişkiye atlamaktan çekiniyordu' diye ekliyor.

Oradan, şüpheli içeriden biri Gaga'nın hala Cooper'la barışacaklarını umduğunu ve bu gerçekleşene kadar Horton'u 'dikkat dağıtıcı' olarak kullandığını söylüyor. Görünüşte hayali kaynak, 'Derinlerde, Bradley hala kalbinin anahtarını elinde tutuyor' diye ekliyor. “Bazı arkadaşlar zaten çok fazla zamanın geçtiğini söylüyor. Gizlice - ve belki aptalca - birbirlerini hattın aşağısında bulacaklarını düşünüyor. Ancak Bradley’in kararsızlığı, gerçek aşk ve mutluluk için gerçek şansını mahvedebilirdi. '

Magazin hikayesinin her yönü doğru değil. Gerçekte, Temasta Cooper ve Gaga’nın 'romantizminin' ciddileştiğini aylarca iddia ettikten sonra geri pedal çevirmeye çalışıyor. Örneğin haziran ayında, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Gaga, Cooper'ın bebeğine hamileydi . Bundan kısa bir süre sonra, çıkış noktası hakkında bir hikaye uydurdu Gaga, Cooper’ın New York City konağına taşınıyor . Bu sahte senaryoların hiçbiri işe yaramadı.

Güvenilmez yayın, sahte hikâyelerini tutarlı tutamayacağına da dikkat edilmelidir. Nisan ayında, magazin dergisi ısrar etti Cooper Gaga ile evlenmek istedi . Beş ay sonra aynı dergi, kendisinin ona bağlanmayacağı için 'aşklarının' bittiğini söylüyor. Bu iki yanlış anlatı hiç uyuşmuyor.

Bu aynı zamanda ilk değil Temasta yarattığı sahte destandan kurtulmaya çalıştı. Şarkıcının Horton'u öperken fotoğrafının çekilmesinden kısa bir süre sonra, magazin gazetesi de benzer şekilde Gaga, Cooper kendini adamayı reddettiği için ses mühendisi ile romantizm başlattı ona. Dedikoducu Polis Cooper ve Gaga'ya yakın ayrı bir kaynağı kontrol ettik ve yardımcı yıldızların 'ilk etapta asla bir arada olmadıklarından' ve magazin dergisinin dinamikleriyle ilgili son görüşünün 'doğru olmadığından' emin olduk.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.