Bradley Cooper ve Lady Gaga tamamen yanlış bir tabloid haberine rağmen birlikte bebek sahibi değiller. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Şarkıcı hamile değil, onunla aşk içinde değil Bir yıldız doğdu ortak yıldız.

Göre Temasta , oyuncunun ayrılmasının gerçek nedeni Irina Shayk Gaga ile bir çocuk beklediği için. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Herkes Gaga’nın parladığını ve bir bebek yumruğu sakladığını söylüyor. Elbette, olabileceği tek kişi Bradley’inkidir ve onun bir duyuru yapıp yapmayacağını görmek için bekliyoruz. ' Sözde kaynak, Shayk'in duruma çok kızacağını ileri sürerek, 'Bradley'nin onunla işleri Gaga yüzünden bitirmesi Irina'nın en kötü kabusuydu.'Şüpheli habercisi, Cooper ve Gaga’nın sözde ilişkisinin 'çok gizli ve düşük seviyede olduğunu, özellikle de Irina'ya saygısı olmadığını' söyleyerek devam ediyor, ancak otel odalarında sessizce buluşuyorlar. Görünüşte sahte olan kaynak, 'Etrafta gizlice dolaşmanın heyecan duydukları bir yönü var' diye ekliyor. 'Nihayet birlikte oldukları için çok mutlular.'

Oradan, şüpheli içeriden biri yardımcı yıldızların henüz evliliği tartışmadığını, çünkü Cooper'ın 'zaten arkasında başarısız bir evlilik olduğunu', Gaga'nın ise 'iki nişan iptal ettiğini' iddia ediyor. Sözde kaynak, 'Düğümü bağlamak şu anda öncelikler listesinin başında değil' diyor. 'Ama bir bebek ilişkilerini sağlamlaştırabilir.'

Dedikoducu Polis Şarkıcı kampındaki bir kişiyle görüştü ve bize tabloid raporunda gerçek olmadığını söyledi. Yardımcı yıldızların birlikte bebek sahibi olmadıklarından ve gizli bir çift olmadığından emin olduk. İki haftadan daha kısa bir süre önce, İnsanlar dergi şunu kaydetti Cooper ve Gaga hâlâ 'ezici bir bağ' paylaşıyor sette yakın bir bağ oluşturduktan sonra Bir yıldız doğdu ama ikisi arasında romantizm yok.

Ünlülerle ilgili başka bir güvenilir haber kaynağı olan 'Entertainment Tonight' geçen hafta, Cooper, ayrılmasının ardından flört etmeyi 'öncelik' haline getirmiyor ve 'tamamen kariyerine ve kızına odaklanmıştır.' Çıkış, oyuncunun Gaga ile hâlâ 'derin bir arkadaşlığı' olduğunu, ancak bunların bir öğe olmadığını belirtti. Yardımcı yıldızları çevreleyen romantik söylentiler her zaman doğru değildi. Ve oyuncunun Shayk ile olan ilişkisi üzerinde bir etkisi olması mümkün olsa da, Gaga'yı emprenye ettikten sonra süper modeli terk ettiği fikri yanlış ve saçma.

Mart ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta yanlış bildirmek için Gaga Cooper'ı bir kenara itti ve Jeremy Renner ile çıkmaya başladı . Bu makalenin uydurulmasının yanı sıra, Cooper'ın bebeğini beklemesiyle ilgili bu son makaleyle de çelişiyor. O ayın başlarında, dergiyi haksız yere iddia ettiği için aradık. Gaga, Cooper'dan onunla evlenmesini istemişti. . Bu sahte rapor, yardımcı yıldızların koridorda yürümekte tereddüt ettiğini söyleyen bu son hikayeyle de çelişiyor. Bütün bu tutarsız anlatıların nedeni hiçbirinin doğru olmamasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.