Bradley Cooper ve Lady Gaga uydurma bir tabloid raporuna rağmen, ses mühendisi Dan Horton'dan son ayrılışının ardından bir romantizmi keşfetmiyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

'Gaga ve Bradley: Sonunda!' son sayısında bir başlık okur Kadınlar Günü . Dergiye göre, Bir yıldız doğdu şimdi tekrar piyasaya sürüldüğü için birlikte yıldızlar 'tekrar yakınlaşıyor'. Gaga, birkaç aydır ses mühendisi ile çıkıyordu, ancak şarkıcı geçen hafta bir Instagram gönderisinde kendisinden 'bekar' olarak bahsetmişti.Sözde içeriden biri yayına, '[Cooper ve Gaga] arasındaki bağlantı ve kıvılcım çizelgelerin dışında ve Gaga’nın LA’daki yerinde sık sık takılıyorlar,' dedi. 'Birbirlerine çılgınca ilgi duyuyorlar, ancak şimdiye kadar hiçbir zaman tam olarak doğru olmadı.' Şüpheli kaynak ekliyor: “Gaga ve Bradley, birbirlerine karşı hala bu hislere sahipler. Bradley, Gaga'yı hiç kimsenin yapmadığı gibi anlıyor. '

Gazetenin makalesinin doğru olmamasına ek olarak, önceki raporların birçoğuyla tamamen tutarsızdır. Bu son hikaye, Cooper ve Gaga'nın zamanlama doğru olmadığı için asla bir araya gelmediğini söylüyor. Ancak Şubat ayında Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için aynı çıkışı bozdu Cooper, Gaga'yla birlikte Irina Shayk'tan ayrılıyordu. . Oyuncu ve eski kız arkadaşı ayrıldı, ancak rol arkadaşıyla bir ilişki başlatmadı.

Güvenilir olmayan dergi Nisan ayına gelindiğinde, Cooper 'dumping' Gaga . Hiç çıkmadıkları birini terk edemezsin. Şaşırtıcı bir olay olarak, yayın Haziran ayında Gaga, Cooper'ın bebeğine hamileydi . Doğal olarak, yukarıda bahsedilen her hayali senaryo, satış noktasının son parçasında bahsedilmiyor. Bunun yerine zamanlamanın Cooper ve Gaga için hiçbir zaman doğru olmadığı söyleniyor. Magazin gazetesi okuyucularının kısa süreli hatıralarına mı güveniyor?

Derginin son raporuna gelince, Dedikoducu Polis Gaga'ya yakın bir kaynakla görüştü ve bize 'gerçek olmadığını' söyleyen bir kaynak. Şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Horton'dan ayrılmasının ardından Cooper ile bir aşk yaşamadı. Öngörülebilir öncül basitçe Gaga'nın tekrar bekar olması nedeniyle oluşturuldu.

Aktörün Los Angeles'ta bir evi olmasına rağmen Cooper’ın ana üssü New York City'dir. Ancak geçen ay, Cooper iki yaşındaki kızıyla sık sık New York'ta görüldü. Bu arada Gaga, son birkaç haftadır Las Vegas'ta ikametgahını sergiliyor. İkisi tam olarak ne zaman şarkıcının Los Angeles'taki evinde takılmak için zaman buluyor? Derginin hikayesinin anlamsız olmasının nedeni uydurma olmasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.