Yaklaşık bir yıl önce bir söylenti yayınladık. Bradley Cooper ve Lady Gaga Cooper bağlanmayı reddettiği için uzun sürmeyecek bir aşk paylaştı. Dedikoducu Polis bir yıl sonra o aptal söylentiye bir göz atıyor.

wer ist renee zellweger verheiratet mit

Kıskanç Gaga Cooper'ı Bekledi Ama Yerleşmedi

Bu sahte raporun ustaları, Temasta , kimyasından kaynaklanan Gaga / Cooper sevgili söylentilerini Bir yıldız doğdu . Görünüşe göre Gaga sabırla Cooper'ın Irina Shayk'tan ayrılmasını bekledi, ama o yine de yerleşmezdi Gaga ile. İsimsiz bir ihbarcı, ikisinin 'birlikte olmaları gerektiğini' söyledi ve bu aksilik, 'Bradley onun kaçmasına izin vermeyeceği için sadece geçici.'Dedikoducu Polis Bu hikayeyi bozdu çünkü Gaga ve Cooper hiçbir zaman romantik bir ilişki içinde olmadılar, bazı düzmece bir ihbarcı paylaştıklarını söylediği kaderi ne olursa olsun. Hatta makalenin saçma olduğunu söyleyen duruma yakın bir kaynakla görüştük. Gaga vardır bu söylentileri alenen yalanladı yanı sıra.

Gaga ve Cooper Şimdi Neler Yapıyor?

Cooper babalığa odaklanmaya devam ediyor ve şu anda kimseyle çıkmıyor, en azından halka açık değil. Bu makale yayınlandığından beri Cooper, aynı zamanda üreten Joker . Şu anda sıraya dizilmiş birçok projesi var. Galaxy Vol Muhafızları. 3, ve yönetecek Leonard Bernstein üzerine biyografi . Geçen hafta TMZ, Cooper'ın erkek arkadaşı John Miller'dan ayrılmasının ardından Jennifer Garner ile 'flört ettiğini' iddia etti. İkisi birlikte sahilde görülürken, Dedikoducu Polis fikri reddetti iyi arkadaşlardan daha fazlası olarak oradaydılar.

Lady Gaga geçtiğimiz günlerde adında yeni bir albüm çıkardı Chromatica . Ayrıca yönetmen Ridley Scott ile ilgili bir filmde çalışmayı planlıyor. Gucci ailesi . Romantik hayatına gelince, şu anda Michael Polansky ile görüşüyor ve ikisi de oldukça yakın görünüyor. evlilik ve bebek söylentileri erken.

https://www.instagram.com/p/B93JykxFPBz/

Tabloid Rahatsız Etmedi

Garip bir şekilde, bu tabloid bu hikayeyi Ocak ayında tekrar yayınladı ve şöyle dedi: Gaga ilerliyordu gizemli bir adama, çünkü Coper 'bağlılıktan korkuyordu'. İlk seferinde yanlıştı, bu yüzden ikinci seferde yine kırdık. Bu tabloid tembel mi yoksa ne? Unutmayın bu tabloid de Gaga'nın Cooper'ın bebeğine hamile bir noktada da. Gaga hamile değildi ve bu tabloid hiçbir şey bilmiyor.

Cooper ve Gaga, elektrik kimyasını paylaştı Bir yıldız doğdu , ama haber flaşı Temasta: bu bir filmdi, belgesel değil. Leonardo DiCaprio'nun aslında boğulmadığı gibi Titanik veya oyuncakların gerçekte olduğu gibi nasıl canlanmadığını Oyuncak Hikayesi , Lady Gaga ve Bradley Cooper asla gerçekten aşık olmadılar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.