Söylentiler, arasındaki romantizm dönüyor Bradley Cooper ve Jennifer Garner bildirildiğine göre 'ısınıyor.' Dedikoducu Polis iki şovmen hakkındaki en son hikayeyi inceledi. İşte ortaya çıkardıklarımız.

Bradley Cooper ve Jennifer Garner’ın Aşkta Şansı

Temasta yakışıklı bir adamın birkaç hafta önce Jennifer Garner'ı ziyaret ettiğini ve derginin kaynağı onun Bradley Cooper olduğunu söylüyor. Gazetecinin içeriden biri, Cooper ve Garner'ın birbirlerini daha çok izlediklerini açıkladı. Mailbu'da plaj günü , oyuncunun kızı Lea'nın da bulunduğu yer. Yayına göre, Garner ve Cooper filizlenen romantizmi sessiz tutmak için ellerinden geleni yapıyorlar ama görünüşe göre bu işe yaramıyor ve ilişki 'hızla' ısınıyor.“Artık ikisinin de inkar edemeyeceği bir bağlantıları var. Ve artık ikisi de bekar olduklarına göre, numara yapmaya bile çalışmıyorlar. İçeriden kaynak, ciddileşiyor ”diyor. Kaynak ayrıca Garner'ın ilişkiye hafife girmediğini ve eski bir arkadaşıyla bir sonraki adımı atma konusunda gergin olduğunu belirtiyor. “Ama” diye ekliyor ihbarcı, “Bradley onu rahatlattı ve doğru şeyleri söyledi. Jen'e kalbini asla kırmayacağına söz verdi. '

Bradley Cooper ve Jennifer Garner bir galada birlikte

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Ben Affleck de Gemide mi?

Temasta Cooper, kendisine olan bağlılığını kanıtladığını iddia ediyor. Takma ad çok uzun bir süre onu ezdikten sonra costar. Yirmi yıldır, gerçek bir arkadaşı olarak onun yanındaydı ve hazır olana kadar çizgiyi bir kez bile geçmedi. İlişki doğal olarak ilerliyor, olması gerektiği gibi ”diye ekliyor kaynak. Tabloid bile ısrar ediyor Ben Affleck gemide ilişki ile olduğu gibi Affleck’in Garner'la üç çocuğu . Hikaye, kaynak Cooper ve Garner'ın her seferinde bir adım attığını doğrulayarak sona eriyor. Muhbir, 'Daha önce romantik bir ilişkiyi keşfetmedikleri için çok zaman kaybettiler, ama şimdi onların zamanı,' diyor.

Bu makaleyle ilgili büyük bir sorun var. Bradley Cooper ve Jennifer Garner çıkmıyor. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynağa ulaştı ve eski kostarların romantik bir ilişkiye girmediğini doğruladı. İkisi kumsalda görüldüğünden beri, bir ilişkinin çiçek açtığına dair çeşitli yanlış raporlar var. ikisinin arasında , fakat Dedikoducu Polis eminim hepsi bir söylenti.

Tabloids, Bradley Cooper ve Jennifer Garner Hakkında Yanlış Hikayeler

Bunlara ek olarak, Temasta daha önce Jennifer Garner ve Bradley Cooper hakkında ayrı ayrı yanlış hikayeler uydurmuştu. Geçen yıl dergi iddia etti Bradley Cooper'ın Lady Gaga ile bir ilişkisi yoktu çünkü Cooper taahhüt vermeyi reddetti. Yayın, Gaga'nın hala Irina Shayk'la çıkarken Cooper'ı beklediğini, ancak bu ilişki bittikten sonra Cooper hala yerleşmeyi reddettiğini iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi çürüttü çünkü Cooper ve Gaga romantik bir ilişki içinde değildiler ya.

Life & Style

(Yaşam tarzı)

Birkaç ay önce, yayın iddia etti Jennifer Garner, Ben Affleck'in çocuklarını Ana de Armas ile tanıştırmasını yasakladı . Magazin, üçlü arasında yanlış bir drama yaratmaya çalışırken, Dedikoducu Polis de Armas'a yakın bir kaynaktan böyle bir senaryonun yaşanmadığını öğrendi. Temasta Bradley Cooper ve Jennifer Garner söz konusu olduğunda kesinlikle iletişimde değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.