Are Jennifer Garner ve Bradley Cooper flört? The Takma ad ortak yıldızlar plajda birlikte görüldü ve bu durum romantik spekülasyon . Dedikoducu Polis tam hikayeye sahip.İki Bekâr İçin Seksi Bir Gün?

Oldukça saygın bir dedikodu kaynağı olan TMZ, Cooper ve Garner'ın kumsalda 'flörtleşmeye' başlamasıyla ilgili hikâyesiyle silahı atlıyor gibi görünüyor. İki ünlü ve uzun zamandır bir kumsal gününü paylaşan, düzinelerce Twitter kullanıcısının bu eşleşmeyi alkışladığı veya kınadığı spekülatif bir haber. Sitede, Cooper ve Garner'ın sahilde Cooper'ın kızıyla oynarken çekilmiş fotoğrafları var. Fotoğraf Cooper yatarken ve Garner bir kumdan kaleye yardım ediyor olsa da, başlıkta 'birkaç anlık görüntüden bir şey toplayabilirseniz ... kesinlikle cilveli görünüyor.' Yazıyor. Cilveli görünmemesi dışında.Bir çocukla kumdan kale yapmak kulağa o kadar da romantik gelmiyor. Dedikoducu Polis . 3 yaşındaki bir çocuğa sahile kadar eşlik etmek, gerçekten bir arkadaşın yepyeni bir romantik ilgiden çok, her biri için yapacağı bir şeydir. Plaj günü, özellikle Garner ve Cooper yıllardır birbirlerini tanıdıklarından beri, arkadaşların dinlenip takılmaları için bir randevudan daha az ve daha çok bir gezi gibi görünüyor.

Bradley Cooper ve Jennifer Garner Çok İyi Arkadaşlar

Dedikoducu Polis gezinin cilveli doğasına dair kesin olmayan kanıtlar sağladığı için bu parçayı bozuyor. Duruma yakın bir kaynak, ikisinin sadece arkadaş olduğunu söylüyor. Öyle görünse de Garner yakın zamanda uzun süredir erkek arkadaşından ayrılmış olabilir. John Miller ve Cooper bekar, ancak bu masum bir plaj ziyaretiydi. Aksine bazı tabloid raporları , iki ünlü yıllar öncesine giden iyi arkadaşlar olarak kaldı.Onlar Yaygın Bir Magazin Çifti

Garner ve Cooper daha önce çift olarak hedef alınmıştı. Geçmişte blogları bozduklarını söyledikleri için Arkadaştan öte ve yaklaşık bir yıl önce, Kadınlar Günü ikisi hakkında bir hikaye yayınladı ' sinsice dolaşmak . ' Bu iki hikaye, Cooper ve Garner'ı iki ünlü kişi olarak gördü ve fırsatçı bir şekilde çıkmaları gerektiğini iddia etti. Dedikoducu Polis Cooper ve Garner hiçbir zaman arkadaştan başka bir şey olmadıkları ve değişen hiçbir kanıt olmadığı için ikisini de tutukladı.

The National Enquirer ayrıca bunların ikisi çıkıyordu . Cooper, versiyonunda, Garner'a giderek daha fazla güveniyordu. Irina Shayk ile ayrılığı . Cooper'ın sözcüsü o sırada kayıtta bize Cooper'ın şu anda bekar olmasına rağmen Garner'ı romantizm veya duygusal destek için aramadığını söyledi. Benzer şekilde, Garner'ın şimdi bekar olması ve ikisinin bir plaj günü olması, aniden çıktıkları anlamına gelmez.

TMZ, hiçbir sıçrama yapılmasına gerek olmadığı zaman bir sonuca varmıştır. Çok eski arkadaşlar, hatta ünlüler bile, bir randevu olmadan sahile gidebilir.Hat John Travolta eine Perücke in Pulp Fiction getragen?

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.