Bu haftanın magazin iddialarından biri Bradley Cooper davet etmedi Irina Shayk bazı prömiyerlere Bir yıldız doğdu çünkü kırmızı halıda yürümek istedi Lady Gaga yerine. Önerme tamamen yanlıştır. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Star Cooper ve kız arkadaşının 'gittikçe sertleşen bir ilişkisi' var ve bunun nedeni oyuncunun rol arkadaşı. 'Bradley ve Gaga, üzerinde çalışan arkadaş olduklarından beri Bir yıldız doğdu İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye verdiği demeçte, Irina bağlantılarını kıskanıyor. 'Bradley'nin Gaga'nın yeteneklerine ne kadar hayran olduğunu görüyor ve kendi modellik kariyeri hakkında güvensiz hissetmesine neden oluyor.'Prizin şüpheli kaynağı Cooper ve Shayk'in 'çok kavga ettiğini' ve aktörün 'Gaga ile halıda yürümek istediği için onu bazı galalara davet etmediğini' söyleyerek devam ediyor. Görünüşte sahte olan ihbarcı ekliyor: 'Irina ona güvenmiyor ve Bradley onun bu tarafını hiç görmedi. Çalıştırmak istiyorlar ama işler iyi görünmüyor. '

Dedikodu medyası haftalardır bu sahte anlatının varyasyonlarını zorluyor. Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis seslendi Temasta yanlış bir şekilde iddia etmek için Cooper ve Shayk, Gaga ile olan arkadaşlığı nedeniyle bölünmeye gidiyorlardı. . Bundan kısa bir süre sonra, bir Yaşam tarzı hakkında hikaye Cooper, Gerard Butler’ın evinde kalıyor New York'ta kız arkadaşı ile kavgaları takiben.

Schauspieler, der Kain im Übernatürlichen spielt

Her şeye rağmen, Cooper'a yakın bir kaynak şunu söylüyor: Dedikoducu Polis raporlarda gerçek yok. Aktör ve süper model, varolmayan bir drama yaratmaya çalışan tüm magazin dergilerine rağmen, rol arkadaşı ile ilgili bir anlaşmazlık yaşamıyor. Aslında, pratik olarak Cooper, meşgul bir Lady Gaga gibi bazı kırmızı halılarda tek başına yürüdü.

Gerçekte, Cooper ve Shayk ilişkilerini gizli tutmayı seçerler. ve spot ışıklarının dışında. Aslında, oyuncu birkaç yıl önce 'The Howard Stern Show' da kız arkadaşını galaya götürmediğini çünkü medyanın incelemesinden kaçınmak istediklerini açıklamıştı. Oyuncu alaycı bir şekilde, 'Birlikte olduğunuz birini, attığınız her adımda yüz kişinin fotoğrafını çekeceği ve size tonlarca soru soracağı ve ertesi gün onu parçalayacağı bir yere götürmek çok güzel.' Dedi. Shayk aslında filmin galasına katıldı Bir yıldız doğdu Ağustos ayında Venedik Film Festivali'nde, ancak o ve Cooper kırmızı halıda ayrı ayrı yürümeyi seçtiler.

Bu arada, çiftin aşkının güçlendiğine dair pek çok kanıt var. Bir haftadan daha kısa bir süre önce, bir çıkış yeri Cooper ve Shayk, New York'ta kızlarıyla gezerken , ve çiftin birbirine 'tamamen aşık' göründüğünü kaydetti. Ve bu hafta başlarında, Shayk, 'Extra' ya Cooper ile gurur duyduğunu söyledi ve büyük başarısı Bir yıldız doğdu . Cooper, kız arkadaşı ve rol arkadaşı ile ilgili devam eden destandaki bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.