Bradley Cooper 'ağlamıyor Lady Gaga Uydurma bir tabloid habere rağmen, Irina Shayk'tan ayrılmasının ortasında 'omuz'. Hikaye basitçe doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre National Enquirer aktör onunkine yaslanmış Bir yıldız doğdu Ayrılmasının ardından destek için başrolü paylaştı. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Bradley, Gaga'yı aralıksız arıyor. Her konuda tavsiye almak için ona gidiyor - ki bu şu anda oldukça duyarsız. 'İddia edilen kişi ayrıca, Shayk'in, Cooper'ın sözde 'rakibine' 'geri döndüğünü' öğrendiğinde 'utanılacak' olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak, şarkıcıya yakın, kayıtta konuşamayan, ancak derginin önermesinin doğru olmadığını bize garanti eden bir kaynakla görüştü. Oyuncu, 'her şey için' Gaga'ya dönerek ayrılığını aşmaya çalışmıyor. Aktörün başrolünü paylaştığı kişinin, ayrılığına götüren kişi olduğu fikri doğru değil.

Kayda değer, İnsanlar dergi geçen hafta bildirdi ki Cooper ve Gaga hâlâ 'ezici bir bağ' paylaşıyor film setiyle yakın bir bağ oluşturduktan sonra. İki yakın arkadaş olmasına rağmen, Cooper rol arkadaşı ile rahatlık aramıyor ya da 'her konuda tavsiye almak için' şarkıcıya dönmüyor.

Mart ayında, Dedikoducu Polis çağırdı Enquirer haksız yere iddia etmek için Shayk, Cooper'ı kendisiyle Gaga arasında bir seçim yapmaya zorluyordu. . Bu sahte hikaye kısa bir süre sonra yayınlandı. Bir yıldız doğdu ortak yıldızlar, Oscar'larda birlikte düet yaptı. Gazeteci, törenin ardından Gaga'nın Shayk'e 'asla başka bir kadının erkeğini çalmaya çalışmayacağına' söz veren bir e-posta gönderdiğini, ancak süper modelin 'yanıt vermediğini' iddia etti. Bu sahte senaryo asla gerçekleşmedi.

Aynı ay, Dedikoducu Polis derginin kardeş yayınını bozdu, TAMAM MI! hakkında bir hikaye uydurmak için Cooper ve Gaga nişanlanıyor ve birlikte bir ev satın alıyor Los Angeles'ta. Bundan kısa bir süre önce, tabloid’in diğer kardeş çıkışı, Star , yanlış spekülasyon yaptı Gaga, Cooper'ın bebeğine hamileydi . Bu saçma hikayelerin hiçbiri gün yüzüne çıkmadı.

Dedikodu medyası, oyuncu hala Shayk'le birlikteyken Cooper ve Gaga hakkında pek çok sahte anlatı uydurdu ve şimdi aktör ve dört yıllık kız arkadaşı ayrıldığı için yeni bir düzmece hikaye grubu ortaya çıkıyor. Magazin gazetelerinin durum hakkında hiçbir fikri yok. Dedikoducu Polis ikisinin hala yakın bir arkadaşlığı olmasına rağmen, oyuncunun rol arkadaşının omzunda 'ağlamadığını' onaylayabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.