Dır-dir Bradley Cooper gerçekten tarihlere ayarlanıyor Sienna Miller ? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Göre TAMAM MI! Miller, Haziran ayının ardından Irina Shayk'tan ayrılmasının ardından Cooper'ı bir kız arkadaş bulmaya kararlıdır. Ayrılıktan bu yana 'bugüne kadar tereddütlü' olmasına rağmen. İddia edilen bir kaynak, 'Sienna, ata geri dönme zamanının geldiğini düşünüyor' diyor ve aktrisin hem New York'ta hem de Birleşik Krallık'ta buluşması için aklında birkaç model ve sanatçı olduğunu ekliyor 'Londra'da olacak İş için ve plan onun sosyal çevresine tamamen dalabilmesi için çok sayıda yemek ve partiye ev sahipliği yapması, ”diye ekliyor sözde içeriden.Cooper'ın yakın zamanda Londra'da çalışacağına dair sıfır gösterge olduğu unutulmamalıdır. Oyuncunun bir sonraki filmi, Kabus Sokağı , 2020'nin başlarında Toronto'da çekime başlaması planlanıyor . Yine de, bilinmeyen bahşişçi, iş çıkma konusunda 'seçici' olabileceği için Miller'ın Cooper için doğru kadını bulmasının zor olabileceğini söylüyor, ancak 'Sienna meydan okumaya fazlasıyla hazır.'

Gazetenin makalesi hakkında doğru olan şey şudur: Cooper ve Miller arkadaş canlısıdır, 2015’te birlikte başrol oynamışlardır. Yanmış ve 2014'ler Amerikan Keskin Nişancı . Yanlış olan şudur: diğer her şey. Dedikoducu Polis Miller'ın kendisini Cooper'ın aşk hayatına dahil etmediğini söyleyen iki yıldıza yakın bir kaynağa ulaştı. Oyuncu şu anda işe ve iki yaşındaki kızını büyütmeye odaklanıyor.

Belirtilmelidir, Dedikoducu Polis yakaladı TAMAM MI! Cooper ve onun hakkında çok saçma şeyler uyduruyor Bir yıldız doğdu başrol oyuncusu Lady Gaga. Temmuz ayında, yanlış iddia için gazeteyi basmıştık. Cooper, Gaga'yı 'romantizmi' ile halka açmaya ikna etmeye çalışıyordu. İki yıldız asla romantik bir ilişkiye girmedi. Hikayeyi çürütmemizden sadece günler sonra, şarkıcı, ses mühendisi Dan Horton ile PDA dolu bir tarihte görüldü.

Mart ayında, tabloid hakkında bir hikaye uydurdu Cooper ve Gaga birlikte hareket ediyor ve nişanlanıyor . Çıkmayan iki kişi genellikle nişanlanmaz. Bu makale aynı zamanda onların Los Angeles'ta ev aradıklarını da iddia ediyordu, ancak zamanın da kanıtladığı gibi Cooper’ın ana ikametgahı, kızına Shayk ile birlikte ebeveynlik yaptığı New York City'de bulunuyor. İşin garibi, Miller'ın 'çöpçatan' oynadığı bu son makale Gaga'dan hiç bahsetmiyor. En azından magazin dergisi sonunda asla doğru olmayan bir anlatıyı bırakmaya karar verdi. En azından şimdilik.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie groß ist Taylor?