Dır-dir Bradley Cooper gerçekten sormak Ryan Reynolds ve Blake Lively aşkı bulmasına yardım etmek için? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin konusu bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve gerçeği öğrendik.

'Bradley’in A-List Matchmakers' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor Sıcaklık . Ekteki makale, Cooper'ın geçen yıl Irina Shayk'tan ayrılmasının ardından flört departmanında sorun yaşadığını söylüyor. İddia edilen bir kaynak, çıkış noktasına şöyle diyor: 'Dikenli kişiliğinden dolayı çıkması zor bir adam, bu yüzden Blake ve Ryan'ı potansiyel olasılıkların bir listesini araştırıyor.'Oradan, sözde içeriden Reynolds ve Lively, Cooper'ın kız arkadaşı olmayı ümit eden bekar kadın arkadaşları için bir kriter oluşturduklarını söylüyor. Şüpheli habercisi, 'Zeki ve seksi, harika bir mizah anlayışı ve güçlü bir benlik duygusu olan bir kız' diye açıklıyor.

Bunların hiçbir doğru değil. Yeni başlayanlar için, Cooper önümüzdeki birkaç ayı filmi çekerek geçiriyor. Kabus Sokağı Buffalo ve Toronto'da çekiliyor. Bu hafta çekime ara verildiğinde, Cooper, kızıyla New York'ta vakit geçirirken görüldü. . Oyuncu şu anda işe ve çocuğunu büyütmeye odaklanıyor. Konumda olmadığında, babalık görevindedir. Bu, flört etmek için çok fazla zaman bırakmaz.

Yine de Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla kontrol edilen, magazin gazetesinin makalesinin tamamen uydurduğunu doğruladı. Reynolds ve Lively, ünlü arkadaşları için çöpçatan oynamıyorlar. Belirtilmelidir, Sıcaklık bu sahte temayı zorlama alışkanlığı var. Daha önce yanlış iddiada bulunduğumuz için satış noktasını bozmuştuk Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston'ın erkek arkadaş bulmasına yardım ediyordu .

Bu arada yayın, Cooper ve onun hakkında hikayeler uydurmaktan da suçlu bulundu. Bir yıldız doğdu başrol oyuncusu Lady Gaga. Geçen yıl, tabloid yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Cooper ve Gaga, Malibu malikanesinde saklanıyorlardı. 'romantizm' denen şeylerin ortasında göz ardı etmek. Gibi Dedikoducu Polis sayısız kez doğruladı, eski ortak yıldızlar hiçbir zaman romantik bir şekilde dahil olmadılar. Şarkıcı, birkaç röportajda söylentileri reddetti.

Bundan önce, Dedikoducu Polis haksız yere hak iddia ettiği için dergiyi çağırdı Cooper ve Gaga yeni albümü için bir şarkı kaydediyorlardı . Şarkıcı bu hafta yaklaşan albümünü duyurdu, Chromatica , Nisan ayında yayınlanacak. Ona Bir yıldız doğdu co-star söz konusu değildir. Magazin dergisinin oyuncuyla kişisel veya profesyonel olarak neler olduğu hakkında hiçbir fikri yok.

Kaynaklar

  • Greenwood, Marcia. 'Hayranlar, Bradley Cooper'ı Buffalo, New York'ta yeni Guillermo del Toro filmini çekerken görüyorlar.' USA Today, 27 Şubat 2020.

  • 'Bradley Cooper, kızı Lea'ya 1940'ların Flick Nightmare Alley filminin çekimlerine ara verirken scooterını nasıl kullanacağını öğretiyor.' The Daily Mail, 2 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston’ın Çöpçatan'ı Gwyneth Paltrow mu?' Gossip Cop, 24 Nisan 2018.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Lady Gaga Malibu Konağında Saklanıyor mu?' Dedikoducu Polis, 30 Temmuz 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Lady Gaga Yeni Albümü İçin Şarkı Kaydediyor mu?' Dedikoducu Polis, 26 Mart 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.