Bradley Cooper satın alma eşiğinde değildi Lady Gaga tamamen gerçek dışı bir tabloid hikayesine rağmen sözde “romantizmi” bitmeden önce bir nişan yüzüğü. İlk etapta iki yıldız asla bir çift olmadı. Dedikoducu Polis aksi takdirde iddiayı çürütebilir.

'Gaga All Tells: Bradley Broke My Heart' şarkısının son kapağında bir manşet okuyor Yaşam tarzı . İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Hiç şüphe yok - Gaga, filmin çekimleri sırasında Bradley için sırılsıklam düştü. Bir yıldız doğdu . Kendisinin 'tek' olduğunu düşündü ve aynı şekilde hissettiğini varsaydı - yakın zamana kadar. Tamamen geri çekildi. 'Sözde kaynak ayrıca Gaga'nın arkadaşlarına, Cooper'ın onu aniden terk edene kadar onu astığına ikna olduğu için arkadaşlarına 'kalbini kırdığını' söylediğini iddia ediyor. Şüpheli bahşişçi, Irina Shayk'tan ayrılmasının ardından 'Gaga, Bradley'nin onu yönlendirdiğini çünkü onların bir eşya olacağına dair tüm işaretleri yaydığını düşünüyor' diye ekliyor. Ancak dergiye göre, aktör fikrini değiştirdi ve 'birdenbire başka birine tam anlamıyla bağlılık duyduğunu fark etti ve korktu.'

Oradan, muhtemelen hayali kaynak, Cooper'ın Gaga'yı 'bloke edilmiş bir numaradan her ne varsa bir kez ve sonsuza kadar bittiğini söylemek için' Gaga'yı arayarak 'en korkunç şekilde' bitirdiğini söylüyor. Şüpheli içeriden biri ayrıca, oyuncunun muhtemelen rol arkadaşı için hala hisleri olduğunu, ancak 'bir kadına bağlanmadan önce buluşmak istediğini' iddia ediyor. İddiacı, Cooper'ın kararının 'gerçek aşk ve mutluluk için gerçek bir şansı mahkum ettiği' sonucuna varıyor. Gaga'ya gelince, 'kaynak' ekliyor: 'Artık Bradley'nin gerçek renklerini gördüğüne göre, tutku olduğunu ama aşk olmadığını kabul ediyor.'

Magazin dergisinin makalesinin tamamı bir kurgu eseridir. Gibi Dedikoducu Polis sayısız kez vurguladı, Cooper ve Gaga hiçbir zaman romantik bir şekilde dahil olmadılar. Yaparken yakın bir dostluk kurdular Bir yıldız doğdu ve hala arkadaş olarak kalır. Her iki yıldıza da yakın olan ayrı kaynaklar, onların hiçbir zaman arkadaştan fazlası olmadıklarına dair bize güvence veriyor. Cooper onların var olmayan aşklarını iptal etmedi ve kesinlikle ona bir nişan yüzüğü almaktan geri adım atmadı.

İşte gerçekte olan şey. Geçen Kasım, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı haksız yere iddia etmek için Cooper ve Gaga birbirlerine aşık olmuşlardı . Haziran ayına kadar, güvenilmez çıkış ısrar etti Cooper ve Gaga flört ediyordu . Şarkıcı, ertesi ay ses mühendisi Dan Horton'u öperken görüldüğünde durumun böyle olmadığı ortaya çıktı. Gazete gazetesi hikayenin yanlış olduğunu kabul etmek istemiyor, bu yüzden onun yerine Cooper'ın aşklarını aniden sona erdirmesiyle ilgili bu sahte senaryoyu icat ediyor. Oyuncu, hiç başlamayan bir aşk ilişkisini bitirmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.