Bir makyaj ve boşanmanın ardından, Adele gözüne çarpmak Brad Pitt ? Bir tabloid, özel habere sahip olduğunu iddia ediyor, ancak Dedikoducu Polis doğru raporu var.

Birisi Brad Pitt'i mi Seviyor?

Gibi görünüyor Yeni fikir Pitt ile ilgili en son 'özel hikayesi' ' rahatlık aramak 'Angelina Jolie ile' yanlış olmalı, çünkü şimdi Pitt'in Adele ile 'biraz şaka' yaptığı hakkında yeni bir 'özel hikaye' ile övünüyor. 'Özel bir içeriden' birine göre, geçen haftanın sahte Jolie hikayesinden farklı olmasını umalım, Pitt 'Rolling in the Deep' şarkıcısına 'hayran'. Sözde içeriden 'Brad sadece onun güzel olduğunu düşünmekle kalmıyor, aynı zamanda birlikte takıldıklarında onu dikiyor.'ist gwen und blake schwanger

Bu makale, bu iddia edilen ilişkiyi neyin başlattığı konusunda kasıtlı olarak yanıltıcıdır. Tabloid 'Adele, 2016 yılında Angelina Jolie'den ayrılmasının ardından iki saatlik bir konseri Brad'e ayırdı' diyor. Adele aslında bir

Görünüşe göre Pitt, bu içeriden birine inanılacaksa, Adele ile bir sıçrama yapmaya hazır: 'Brad, aralarındaki bu şeyin gerçek bir şansa sahip olmasını umuyor.' Bu hikaye görünüyor bir fotoğrafın kıvılcımı Neredeyse tanınmaz hale gelen bir Adele'nin geçen hafta Instagram'da yayınladığı.

https://www.instagram.com/p/CDWzJe8A5Xz/?utm_source=ig_web_copy_link

Just Another Fake Pitt Arkadaş Söylenti

Dedikoducu Polis bu hikayeyi tamamen sahte bildiğinizi biliyor. Duruma yakın bir kaynak bize hikayenin doğru olmadığını söyledi. Adele hayranları spekülasyon yapıyor rapçi Skepta ile bazı cilveli Instagram yorumları nedeniyle çıkıyor, ancak bu onaylanmadı.

Bu tabloid, sürekli olarak Pitt’in aşk hayatı hakkında hikayeler uyduruyor. Bu, Pitt ve Pitt arasındaki flört söylentilerini körükleyen aynı tabloid. muhabir Renee Bargh sadece ikisinin kırmızı halıda kimyası olduğu için. Haziran ayında, iddia etti Pitt, Geena Davis ile çıkıyordu. . Pitt bekardır ve bunların hepsi aşırı derecede yanlış hikayelerdi.

Şimdiye kadarki en yaygın hedef eski karısı. Jennifer aniston . Arasına geldi o ve Meghan Markle . Aniston görünüşe göre Charlize Theron ile çatıştı Pitt üzerinde ve hatta Arkadaşlar birlikte yıldızlar Courtney Cox ve Lisa Kudrow onun üzerine. Bu hikayelerin hiçbiri doğru değil çünkü Aniston Pitt ile uzlaşmadı.

Dedikoducu Polis şaşırdı Yeni fikir Aniston'dan Adele'ye karşı bir öfke yaratmadı, ama belki de bu önümüzdeki haftanın sayısı için planlandı. Adele, Brad Pitt ile çıkmaya çalışmıyor ya da tam tersi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Warum ist Stevie Wonder blind?