Dır-dir Brad Pitt Herkesin ondan bıkacağından korktuğu için Hollywood'dan emekli olmayı mı planlıyor? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre National Enquirer , Pitt şov dünyasındaki karşılamasını abartmaktan korkuyor. Sözde bir kaynak, “Brad partiyi bitmeden terk etmeye büyük bir inanan”, film yıldızının “utangaç” olduğunu ve spot ışıklarından nefret ettiğini ekliyor. 'Emekli olma, aşırı pozlanmadan önce uzun bir ara verme zamanı.'İddiacı, Pitt'in oyuncu olmayı sevdiğini, 'ancak ünlü olmaktan nefret ettiğini' ve bununla birlikte gelen tüm ilgiyi söylemeye devam ediyor. 'Gölgelerde kaybolurken Brad'i gitgide daha az görmeyi bekleyin' diye ekliyor şüpheli içeriden.

Tabloid'in raporu açıkçası doğru değil. Muhtemelen bu hikayenin ilham kaynağı Pitt’in, New York Times geçen yıl , ileriye dönük daha az filmde rol alacağını açıkladı. 'Sırf şimdi yapmak istediğim başka şeyler olduğu için benim için gittikçe daha az ve daha uzak olacak,' diye açıkladı. 'Sonunda kollarınızı bir şeyin etrafına doladığınızı hissettiğinizde, o zaman kollarınızı başka bir şeyin etrafına dolama zamanı gelir.'

Pitt, filmlerde rol almanın yanı sıra, bir dizi önemli film ve TV şovunun arkasında kendi prodüksiyon şirketi Plan B'ye sahip üretken bir yapımcıdır. Pitt bir röportajda söyledi GQ Avustralya geçen yıl, 'Prodüksiyon tarafında kamera arkasındayım ve bundan çok keyif alıyorum.' Oyunculuk söz konusu olduğunda, 'Genel olarak bunun daha genç bir adamın oyunu olduğuna gerçekten inanıyorum' dedi. İnsanların ondan 'hasta' olmasından korktuğu için oyunculuğu bıraktığı fikri hiç de doğru değil.

Bunlara ek olarak, Pitt bir röportajda oyunculuğu bırakma konusunda daha az kararlı görünüyordu ile İnsanlar galasında dergi Bir Zamanlar Hollywood'da geçen yıl. Yakında emekli olup olmayacağı sorulduğunda oyuncu, 'Hayır, bilmiyorum. Bilmiyorum. Başka şeyler yapmaktan zevk alıyorum. Sanırım bir gün sadece uyanacağım ve organik olarak bitecek. ' Sonra şaka yaptı, 'Belki uyanmayacağım ve bu yüzden yapılacak.' Pitt, oyunculuktan geri adım atma olasılığı söz konusu olduğunda birçok neden verdi, ancak bunların hiçbirinin spot ışıklarından nefret etmekle veya halkın onu kabul etmesi konusunda güvensiz hissetmekle ilgisi yok.

Bahsedilmeliydi, Pitt, 1920'lerin Hollywood dramasında başrolü paylaşacak Babil , şuradan La La Land yönetmen Damien Chazelle. Henüz oyunculuk oyunundan çıkmadı. Sadece değil Enquirer oyuncunun geçmişteki yorumlarını orantısız bir şekilde uçurmak, ama aynı zamanda ifade ettiği şeye sahte bir yorum getiriyor.

Yine de Dedikoducu Polis Hikayeyi, oyuncunun kampındaki bir kişinin gerçek olmadığını onaylayan bir kişi tarafından yayınladı. Kaynak notlarımız, 'Bitti Astra ilanı ve Bir Zamanlar Hollywood'da , 'Ayrıca, oyunculuktan kaynaklanan mevcut kesinti süresinin' şeylerin doğal döngüsü 'olduğunu da belirtiyor. Bu ilk defa değil Enquirer benzer bir önermeyle geldi. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Pitt arıcı olmak için oyunculuğu bırakıyordu . 2018'de RadarOnline'ı yanlış bir şekilde bildirdiği için aradık. Pitt, sanat ve mobilya tasarımında kariyer yapmak için Hollywood'dan ayrılıyordu. . Konuyla ilgili bu son görüş daha kurgu.

Kaynaklar

  • Rawden, Jessica. 'Brad Pitt, İlerleyen Daha Az Filmde Rol Yapacağını Söyledi.' CinemaBlend, 5 Eylül 2019.

  • Millar, Jake. 'Tarantino Üzerine Brad Pitt Ve Bir Zamanlar Nasıl Hayata Geldi:' Bu Los Angeles'a Ama Aynı Zamanda Çocukluğumuza Bir Aşk Mektubu. 'GQ Avustralya, 2 Temmuz 2019.

  • Rusça, Ale ve Huver, Scott. 'Brad Pitt Oyunculukla Bir Gün 'Organik Olarak' Bitirileceğini Düşünüyor:' Başka Şeyleri Yapmaktan Hoşlanıyorum. 'İnsanlar, 23 Temmuz 2019.

  • Kit, Borys. 'Damien Chazelle’in' Babil 'Toprakları Brad Pitt ile Paramount'ta Emma Stone Circling.' The Hollywood Reporter, 11 Kasım 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt Rapora Rağmen Arıcı Olmak İçin Oyunculuk Yapmayı Bırakmadı.' Dedikoducu Polis, 11 Temmuz 2019.

  • 'Brad Pitt, Sanat ve Mobilya Tasarımı Kariyeri İçin Hollywood'u Bırakıyor mu?' Gossip Cop, 13 Nisan 2018.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.