Brad Pitt buluşmak istedim Jennifer Lawrence ? Bugün tam olarak bir yıl önceki bir tabloid haberinin ardındaki dayanak buydu. Dedikoducu Polis o zamanlar bunun doğru olmadığını kaydetti ve iddianın yanlış olduğu bugün daha da açık.

4 Aralık 2017'de, Kadınlar Günü Pitt'in Lawrence için sıcak olduğunu savunan bir hikaye yayınladı, sadece onunla çıkmak istemesi için değil, aynı zamanda daha genç, daha talep gören bir aktrisle birlikte olduğu Angelina Jolie'nin cildinin altına girmek için. Ve şans eseri Pitt için dergi, Lawrence'ın kendisinden 22 yaş büyük yönetmen Darren Aronofsky ile çıktığı 'yaşlı adamlar' için bir şeyi olduğunu iddia etti. Makale, Lawrence'ın numarasını aldıktan sonra Pitt'in telefonunu kısa mesajlarla nasıl havaya uçurmaya başladığını anlatıyordu.Çıkışın sözde 'kaynağı', 12 ay önce gazeteye, ikisinin 'birbirini tanımaya başladığını' söyledi ve Lawrence, Pitt'in 'bölünmemiş ilgisini' çektiğinden dolayı kendini özel hissetti. Pitt, sözde habercisi, 'Hollywood'un bir sonraki büyük güçlü çifti' olmaları konusunda özellikle heyecanlandığını iddia etti. Dergi makalesini yayınladığında, Dedikoducu Polis ve Pitt bize iddiaların doğru olmadığına dair güvence verdi ve açıkça 365 gün sonra, kusursuz içeriden bilgimizin yüzde 100 haklı olduğu ve yayının sadece kurgusal bir anlatı yaydığı görüldü.

Bariz olana ek olarak Pitt ve Lawrence hiç çıkmadı bir yıl önce, tabloid'in bazı iddialarında büyük kusurlar vardı. Örneğin, dergi aktrisin Pitt'i 'yaşlı erkekleri' sevdiği için sevdiğini söylerken, Lawrence ve Aronofsky'nin ayrılmasının nedeni yaklaşık 22 yaş farkından kaynaklanıyordu. Bu arada, Oscar ödüllü kişiden 27 yaş büyük olan Pitt ile aradaki fark daha da büyüyor.

Jolie ile 2016'da ayrıldıklarından beri, Pitt partner söylentileri onu Lawrence, Kate Hudson ve Sienna Miller'dan Ella Purnell'e, Neri Oxman'a ve hatta eski karısı Jennifer Aniston'a kadar birbirine bağladı. Ve varken Pitt hakkında daha fazla flört söylenti , onu yanlış bir şekilde Sandra Bullock, Elle Macpherson ve Halle Berry'ye bağlayarak, velayet savaşı boyunca odak noktası Jolie'yi kıskandırmak değil, çocukları üzerindeydi.

O yanlış rapordan bu yana geçen yıl, Kadınlar Günü gerçekten Pitt kaynaklarına sahip olmadığını kanıtladı. Örneğin Lawrence masalından dört ay sonra, Dedikoducu Polis bir kapak hikayesinde yanlış bir şekilde iddia edildiğinde güvenilmez çıkışı bozdu Aniston, Pitt'in bebeğine hamileydi . Ve geçtiğimiz Temmuz'da, yanlış bir şekilde iddia edildiğinde magazin haberini de düzelttik. Pitt ve Aniston gizlice evlendi . Tabii ki, o gün hala yasal olarak Jolie ile evli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.