Yaptı Brad Pitt 'dan boşandığında 'moralini yükseltmek' için Kabala'nın Yahudi mistik inançlarına dönün. Angelina Jolie ? Tam olarak bir yıl önce bugün bir web sitesi tarafından yapılan iddia buydu. O zaman, Dedikoducu Polis 12 ay önce Kabala'ya dönmediğini kaydetti ve artık dine bulaşmadığı daha da açık.

16 Mart 2018'de, Radar Çevrimiçi Pitt, boşanma ve çocuk velayeti davalarında Jolie ile savaşmaya devam ederken 'moralini yükseltecek bir şeyler arıyordu' diye devam etti. Oyuncu söz konusu olduğunda çok iyi bir geçmişe sahip olmayan site, Pitt'in rehberlik etmesi için Demi Moore'a döndüğünde ısrar etti ve ona Kabala'nın umutsuzca aradığı 'cevap' olabileceğini söyledi.Çoğunlukla çürütülmüş çıkış, bu sahte anlatıyı Moore'un Yahudi mistisizmi dalındaki Pitt'in ilgisini 'onunla buluşmak' için bir fırsat olarak kullanacağını iddia etmek için kullandı. Ancak bunların hiçbiri 365 gün önce doğru değildi ve bugüne kadar hala yanlış. Oyuncu ve Moore arasında romantik bir şey yoktu, ama daha da önemlisi, Yahudiliğe ya da ona yardım edecek herhangi bir dine bakmıyordu. Aslında, Pitt nasıl bir ateist olduğunu açıkça tartıştı .

Ve tabi ki, Pitt 2017'de açıldı GQ Kapak hikayesi boşanması, alkolü bırakması ve daha iyi bir adam ve baba olması hakkında. Bu geniş kapsamlı makalede, değişikliğini terapiye bağladı ve artık içmedi. Kabala da dahil olmak üzere hiçbir yerde manevi yardım aradığından bahsedilmedi.

RadarOnline hikayesini yayınladığında, her iki yıldıza da yakın kaynaklar Dedikoducu Polis hakkında makale Pitt, Moore tarafından Kabala'ya 'sürükleniyor' tamamen yanlıştı. O sahte rapordan bu yana geçen aylarda, çıkış, film yıldızı hakkındaki hikayeleriyle daha iyi hale gelmedi. Örneğin geçen yaz, yanlış bir şekilde iddia edildiğinde blogu bozduk. Pitt, Jolie ile yaptığı velayet savaşıyla başa çıkamadığı için Neri Oxman tarafından 'terk edildi' . Gerçek dünyada, en başından beri haklı olarak belirttiğimiz gibi, MIT profesörü ve Pitt hiçbir zaman çıkmadı bile, daha sonra kendisi de doğruladı.

Sadece birkaç ay önce, Dedikoducu Polis aynı güvenilmez siteyi yanlış bir şekilde iddia ettiğinde de ifşa etti Pitt, Charlize Theron'la çıkıyordu ve Jolie'den 'romantizmi' saklıyordu. . Blog, raporunu bir kez daha, Pitt ve Theron'un Los Angeles'taki Chateau Marmont otelinde 'rahatlarken' yakalandığını iddia eden isimsiz ve izlenemeyen bir 'kaynağa' dayandırdı. Ancak gerçek, Pitt'in temsilcisinin de doğruladığı gibi, onun Güney Afrikalı aktrisle romantik bir ilişkisi olmadığı ve bu olayın hiç yaşanmadığı idi.

Ne zaman Dedikoducu Polis Jolie'den boşanırken Yahudi mistik inanç sisteminden daha fazla yardım arayan Pitt hakkında bir önceki yıla ait bir hikayeye dönüp baktığında, ziyaretçilere hangi satış noktalarına güvenebileceklerini ve güvenemeyeceklerini göstermenin yanı sıra ne kadar özel olduğunu göstermektir. makaleler zamanla saygınlık kazandı. Bu raporun ne kadar yanlış olduğu şimdi daha da açık. Kabala ne kadar gizemli olsa da, o blogun defalarca hatalı olan kaynaklarının nereden geldiği ve okuyucuların Jolie ve Pitt hakkında birçok kez yanlış yaptıktan sonra web sitesini neden daha fazla sorgulamadığıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Caitlyn Jenner möchte wieder ein Mann sein