Brad Pitt 'In kişisel yaşamı, büyük ölçüde onunla devam eden boşanması nedeniyle 2017 yılında magazin dergilerinde en popüler konulardan biri olmaya devam etti. Angelina Jolie . Ancak hikayeler ayrılıkları hakkında olmadığında ve dedikodu dergileri onu yanlış bir şekilde bir grup kadınla ilişkilendirmediğinde, makaleler tipik olarak eski karısıyla sözde yakınlığı hakkındaydı Jennifer aniston . Örnek olay: Bir Kasım kapak hikayesi Temasta duyuru 'Brad ve Jen: Aşka İkinci Bir Şans.'

Bu uzun hikayeyi bozarken, Dedikoducu Polis bunun outlet tarafından üretilen bir destanın parçası olduğunu açıkladı. Haziran ayında yayın, Pitt'in Aniston'a tekrar 'aşık' olduğunu ilan etti ve onu Jolie için terk ettiği için özür dilediğini iddia etti. Ağustosta anlatı, Aniston'ın eski kocasının 'aşk itirafı' üzerine 'parçalandığını' iddia eden bir kapak hikayesiyle devam etti. Ekim ayında Pitt'in 'Jen'e geri döndüğü' iddiasıyla yeni bir bölüm izledi.

Tüm bunlar, sözde bir 'kaynak' ın savunduğu bu taksime yol açtı, 'Brad bir kalp atışında aşk için ikinci bir şans alırdı.' Ve Pitt'in Aniston ile şu anki kocası Justin Theroux arasına girmek istemediği söylense de, tabloid, aktrisin ikinci evliliğini bitirmesinin sözde ilişki sorunları nedeniyle 'olasılık dışı' olmadığını iddia etti. Bununla Pitt'in sözde “hayatında Jen'den çok daha fazlasını” istemesi arasında, dergi, “Bunun onlar için gelecekte ne anlama geldiği çok açık” dedi.

Ancak Dedikoducu Polis o zaman haklı olarak, havada hiçbir şey yoktu. Aniston'ın evli kalmayı planladığını ve o ve Theroux'nun şu anda Meksika'da bir Yılbaşı tatilinde olduklarını bildirdik. Bu arada Pitt hala değil on yıldan fazla bir süre önce boşandığı eşiyle “ikinci bir aşk şansı” peşinde. Oyuncuya yakın kusursuz bir temas garanti etti Dedikoducu Polis tabloid'in hikayesi 'yanlıştı', Aniston'ın temsilcisi ise bize bunun 'uydurma' olduğunu söyledi. Zaman bunu destekledi.

Gibi bir dizi çevrimiçi satış noktası Ünlü Insider , iddiaları yanlış bir şekilde yeniden gündeme getirdi, bu da internetin yanlış bilgilerle dolup taşarak arama sonuçlarına hakim olduğu noktaya gelmesine yardımcı oldu. Dedikoducu Polis Sadece 2018'de gerçeklerin kurguya göre öncelikli olmasını umabilir. Her şeye rağmen, Pitt, Aniston ve diğer herkesle ilgili olarak ikisini ayırmak için burada olacağız.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.