Brad Pitt ve Tom Cruise sahte bir habere rağmen 25 yıldır “gizli bir kan davası” içinde değiller. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran çürütebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Ryan Reynolds und Sandra Bullock heirateten

Göre Radar Çevrimiçi 1994'lerde birlikte başrol oynadıklarından beri iki film yıldızı birbirlerinden nefret ediyorlar. Vampir ile röportaj . Blog ayrıca, ikisi arasındaki uzun süredir devam eden savaşın 'büyük zaman patlayacak' olduğunu, çünkü Pitt'in devam filmini almakta zorlandığını iddia ediyor. Dünya Savaşı Z Cruise çekimlerin ortasındayken yerin dışında Top Gun: Maverick . Birinin diğeri ile ne yapması gerektiği tam olarak belli değil, ancak sonuç, Pitt'in, devam filmini yaptırdığı için Cruise'a kızdığı gibi görünüyor.Sözde bir kaynak, çıkış noktasına 'Bu gerçek bir hesaplaşma olabilir' der, ancak ihbarcı bunun ne anlama geldiğini ayrıntılarıyla açıklamaya zahmet etmez. Blog, öyküsünü desteklemek için 10 yıl öncesinden yanlış bir rapora atıfta bulunuyor. 2009'da bir Alman dergisi, Pitt, Cruise’un İkinci Dünya Savaşı filmini çarptı Valkyrie 'saçma bir film' diyerek. Pitt’in temsilcisi daha sonra hikayeyi reddetmek için kayda geçti ve 'Brad hiç Valkyrie . '

Oradan, çıkış yanlış bir şekilde Cruise'un 2010 casus filminde başrolü kaybettiğini iddia ediyor. Tuz Pitt’in yabancılaştığı karısı Angelina Jolie ile. Site, oyuncunun rolünün bir kadın için yeniden yazılması konusunda hala acı olduğunu iddia ediyor. Durum bu değildi. Gerçekte, Cruise geri çevirdi Tuz çünkü onunkine çok benzediğini düşünüyordu. İmkansız görev imtiyaz. Oyuncu ayrıldıktan sonra, yapımcılar bir kadın başrol rolünü yeniden düzenlemeye karar verdiler.

Blog makalesi yanlışlıklarla dolu ve Pitt ile Cruise'un herhangi bir şekilde anlaşmazlık içinde olduğunu gösteren tek bir kanıt parçası içermiyor. Yine de Dedikoducu Polis Kayıtta bize raporun tamamen yanlış olduğunu söyleyen Pitt’in sözcüsüne ulaştı. Web sitesinin anonim 'kaynağının' iddia ettiğine rağmen, oyuncunun adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, 25 yıla yayılan 'sır' bir yana, Cruise ile hiçbir zaman kavga etmediğini onaylar.

ist David Beckham noch verheiratet

Ne yazık ki bu, eski yardımcı yıldızların sahte bir tabloid hikayesinin konusu olduğu ilk olay değil. Pitt’in 2016 yılında Jolie’den ayrılmasından kısa bir süre sonra, RadarOnline’ın kardeş çıkışı, National Enquirer , haksız yere iddia edildi Cruise, Jolie ile gizli bir aşk içindeydi . Dedikodu medyasının Pitt ve Cruise'u keyfi olarak birbirine bağlama alışkanlığı vardır, ancak aralarında herhangi bir tür rekabet olduğu fikri doğru değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.