Dır-dir Brad Pitt sahip olmakla tehdit etmek Angelina Jolie Tek başına tedavi istemiyorsa bir psikiyatri koğuşuna mı bağlı? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma iddia bu. Bununla birlikte, ortak bir arkadaşımız ve aktör, bunun yalnızca bize yanlış olduğunu garanti ediyor.

Jäger Biden Frau Melissa Cohen

Göre KB , oyuncu geçen ay Los Angeles'taki evinde bayıldıktan sonra gizlice hastaneye kaldırıldı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Yorgun. Uyumamak, yeterince yememek. Vücudunun ondan vazgeçmesine şaşmamalı. ' Hikaye ilerledikçe, Jolie sözde olayı omuz silkiyor, ancak görüşmediği kocası onu yardım almaya çağırıyor.Şüpheli habercisi, 'Aralarında ne olursa olsun, çocuklarının iyiliği için en iyi sağlıkta olmasını istiyor' diye ekliyor. Rehabilitasyon tarzı tedaviyi denemesini önerdi. 'İçeriden', Jolie'nin bir tesise girmeyi reddettiğini söylemeye devam ediyor, bu yüzden şimdi Pitt, onun bir psikiyatrik değerlendirme için istem dışı olarak kabul edilmesine yasal olarak izin verilip verilmediğini görmek için avukatlara danışıyor.

Bu anlatı tamamen uydurma. Başlangıç ​​olarak, kayıtta konuşamayan Jolie'ye yakın bir kaynak, Dedikoducu Polis oyuncu evinde asla bayılmadı, hastaneye kaldırılmadı. Ek olarak, dünyadaki tek bir haber de aktrisin geçen ay acil servise götürüldüğünü bildirdi. Gerçekten olmuş olsaydı, pek olası değildir KB bunu duyan tek yayın olacaktır.

Aslında, Jolie ona not etti Vanity Fuarı Kapak hikayesi geçen yıl, 'Seçimlerim konusunda akıllı davranıyorum ve ailemi ilk sıraya koyuyorum ve hayatımdan ve sağlığımdan ben sorumluyum.' Tabloid’in kendine bakmadığı yönündeki iddiası doğru değil. Derginin öyküsünün yanlış bir önermeye dayandırılmasına ek olarak, bir Pitt içeriden biri bize arka planda, görüşmediği karısının bir psikiyatri koğuşuna bağlanması tehdidinde bulunmadığını veya kendi başına tedavi olması gerektiğine inandığını anlatıyor.

Ayrıca kayda değer, yakın zamanda bildirildi Pitt ve Jolie'nin araları iyi. boşanmalarını halletmek için dostane bir şekilde çalıştıklarından. Gözetim ve mali durum, çözülmesi gereken ana konulardır, ancak makale, ikisi de tamamen iyi olan fiziksel ve zihinsel durumuyla ilgili iki savaştan bahsetmiyor.

Was hat Renee Zellweger getan?

Son olarak dergi, bu raporu kapağında Jolie'nin Mart 2016'da çekilmiş çirkin bir fotoğrafıyla göstermeye çalışıyor. Oyuncu itiraf etti. Vanity Fuarı Bu süre zarfında hipertansiyon ve Bell felci de dahil olmak üzere bazı sağlık sorunları yaşadığını, ancak o zamandan beri her iki rahatsızlığından da tamamen iyileştiğini. Ancak güvenilmez çıkış, görüntüyü aldatıcı bir şekilde yeniymiş gibi satar. Aşağıda, aktrisin iki aydan daha kısa bir süre önce oldukça sağlıklı görünen bir fotoğrafı var.

Angelina Jolie Sağlık

(Getty Images)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Rock of Love Staffel 1 Darsteller