Dır-dir Angelina Jolie onu taşımayı planlıyor ve Brad Pitt Çocukları velayet anlaşmasındaki bir boşluktan Afrika'ya mı gidiyor? Kasım 2019'da bir magazin dergisinin bildirdiği buydu. Dedikoducu Polis konuyu incelemek biraz zaman aldı ve konuyu tartabilir.

Avustralya Kadınlar Günü geçen Kasım ayında Jolie'nin eski kocası Pitt ile velayet anlaşmasını bozmayı ve çocuklarla Afrika'ya taşınmayı düşündüğünü bildirdi. Jolie'ye yakın bir sözde 'kaynak' çıkışa, 'Huzursuz. Hollywood'dan çıkmak istiyor ve kimsenin kurallarına göre oynamıyor, özellikle Brad’in kurallarına göre oynamıyor. Bu çocukların Amerika Birleşik Devletleri dışında büyütülmesini istiyor. 'Angelina Jolie Ülkeden Ayrılmayı Düşünüyor musunuz?

Velayet anlaşmasının kurallarına hâlâ bağlı olsa da içeriden biri Jolie'nin rüzgara karşı dikkatli olmanın ve çocukları Afrika'ya götürmenin eşiğinde olduğu konusunda ısrar ediyor. o söyledi Harper’s Bazaar Jolie, 2020'de bir evin temelini atıyordu. O röportajda Jolie, çocuklarının 'dünyada büyümesini' çok seveceğini itiraf etti ve bu yayın görünüşe göre onları Afrika'ya götürdüğü anlamına geliyordu. ev tamamlandı.

Pitt, sözde yakın bir kaynağa göre Astra ilanı oyuncu, durumla ilgili çok endişeliydi. 'Bir gün jetini Paris'ten Cape Town'a çevirmek gibi bir numara yapacağından ve bu konuda yapabileceği hiçbir şey olmayacağından endişeleniyor.' İçerideki şüpheli kişi, Jolie’nin sadece bir uçağa atlayıp bir gün ülkeyi terk etme planının 'kitaba göre oynayan ve tüm doğru şeyleri yapan' Brad için 'berbat' olduğunu söyledi. Jolie çocukları Afrika'ya götürürse, içeriden biri uğursuz bir şekilde, Pitt'in 'onu asla affetmeyeceği' sonucuna vardı.

Gerçek Gerçekler

Dedikoducu Polis bu söylentiyi araştırdı ve yanlış olduğunu tespit etti. Çıkışta, ürünün kirazdan toplanmış kısımları var gibi görünüyor. Harper’s Bazaar Karar verdikleri anlatıya uyması için röportaj. Yayın, Jolie'nin yetişkinliğe ulaşana kadar çocuklarıyla bir yana, yurtdışında yaşamayı planlamadığını kanıtlayan tek alıntıyı açıklıyor. 'Yurtdışında yaşamayı çok isterim ve çocuklarım 18 yaşına gelir gelmez bunu yapacağım. Şu anda babalarının yaşamayı seçtiği yere dayanmak zorundayım.' Aynı röportajda Jolie, Kamboçya'da bazen çocuklarıyla birlikte kaldığı bir evi olduğundan bahsediyor. Tamamlanmış Kamboçya evine nasıl taşınmayı planladığına dair neden hiçbir hikaye yok? Bunun çocukları Afrika'ya gizlice sokmak kadar dramatik gelmediğini düşünüyoruz.

Magazinlerden Bir Temayı Algılama

Bu, Jolie ve Pitt’in velayet durumuna bir magazin dergisinin girdiği ilk olaydan çok uzak. KB iddia eden bir hikaye yazdı Jolie, Alia Shawkat ile çıktığı için çocuklarını Pitt'ten alıkoyuyordu. . Yayınla konuşan sözde bir kaynak, Jolie'nin çocuklarla bir uçağa binmek ve Pitt'in izni olmadan ülkeyi terk etmek üzere olduğunu iddia etti, ancak son dakikada Pitt'in bir polis arkadaşı tarafından durduruldu. Dedikoducu Polis Cevaplar için Pitt ve Jolie'ye yakın kaynaklara ulaştı ve hikayenin tamamen yanlış olduğundan emin oldu.

Bu yılın başlarında, Yaşam tarzı bunu bildirdi Jolie, çocuklarının tam velayetini talep ederek ve arkadaşlarından biriyle çıkarak Pitt'i 'yok etmeye' çalışıyordu. . Dedikoducu Polis yakın güvenilir bir kaynak tarafından söylendi Zararlı Jolie'nin velayet talep etmediği veya Pitt’in bir arkadaşıyla çıkmadığı aktris. Yaptığı her şey çocuklarının yararına ve babalarını “yok etmek” kesinlikle onların yararına değil. Bu magazin dergileri sadece Jolie'yi kötü adam yapmakla ilgileniyor gibi görünürken, o gerçekten sadece çocuklarının yanında yapmaya çalışan bir anne.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.