Jennifer Aniston imkansızı başardı ve kalmak eski sevgilileriyle arkadaşlar . Ancak geçen yıl bir tabloid, Brad Pitt'in John Mayer'i eski karısından uzak durması konusunda uyardığını iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeye bir göz atmaktır.Geçen Şubat, Jennifer Aniston John Mayer ile bir araya geldi Los Angeles'taki Sunset Tower Hotel'de. Eski çifte Andy Cohen ve Jason Bateman’ın eşi Amanda Anka da katıldı. Çok geçmeden, tabloid, KB , sözde Brad Pitt buluşma konusunda çok heyecanlı değildim .Bir kaynağa göre, 2008'den 2009'a kadar Aniston ile çıkan Mayer, oyuncu Pitt ile yeniden bir araya geldiği için üzgün olduğu için Aniston için bir oyun yapmaya çalışıyordu. “John, Jen ile Brad arasında işlerin ciddi olduğunu anlayınca paniğe kapıldı ve kaçanın onun kendisi olduğuna ikna oldu. Bu yüzden gerçek John tarzında, Brad ile nerede olduğunu ölçmek için aralarında masum bir yakınlaşma kurdu ”dedi.

Gölgeli kaynak, Mayer'le akşam yemeğinde Aniston'ın 'onun egosu için büyük bir yanık' olduğunu 'Brad'le ne kadar mutlu olduğu hakkında konuşmayı bırakamadı' dedi. Bahşiş veren kişi, buluşmayı öğrendiğinde Pitt'in 'şok olduğunu' ve onunla soğukkanlı olmadığının bilinmesini sağladı. Brad, John’un bir kadın erkek olarak ününün fazlasıyla farkındaydı ve John’un geri çekilmesi gerektiğini söyledi. Brad, filmlerde olduğu kadar müzik endüstrisinde de ipleri elinde tutabilir. Brad'den sağ kulağa bir kelime gelirse iptal edilecek, ”diye ekledi muhbir.Dedikoducu Polis bu gülünç parçayı çabucak çürüttü. Bu 'içeriden' kim olursa olsun, her zamanki gibi bilgisizdi. Dedikoducu Polis Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in vardır tekrar bir araya gelmek . Pitt, 15 yıl önce boşandığı eski eşinin boş zamanlarında ne yaptığını neden umursasın ki? John Mayer, Aniston'la arkadaş kaldı, ancak şarkıcı geçen yıl onun için hiç oyun yapmadı. Pitt'in Mayer'ı Aniston'dan uzak durması için 'tehdit edeceği' fikri bile inanılamayacak kadar aptalca.

Bu aynı zamanda ilk değildi KB biraz uydurdu hayali Pitt ve Aniston arasındaki dram . Dergi bir keresinde Jennifer Aniston'ın uyardı Renee Zellweger, Pitt'ten uzak duracak. Tanıdık geliyor mu? İki yıl önce, magazin dergisi ikisini savundu -di gidiyor Aniston’ın doğum günü partisinde yeniden bir araya gelmek Pitt arkadaşı olarak doğum günü partisine katılmasına rağmen elbette gitmediler. Dedikoducu Polis tüm bu saçma raporları bozdu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Ünlülerin Sevdiği 7 Marka Aslında Uygun fiyatlıRapor: Kraliçe Elizabeth, Prens Harry'nin Tek Başına Dönebilmesi İçin Prenses Eugenie'ye Frogmore Kır Evi'ni Terk Etmesini Emretti

Dolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?

Michelle Obama, Barack'a 175 Milyon Dolarlık Boşanma Ültimatomu Veriyor mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.