Brad Pitt ile ekip oluşturmuyor Snoop Dogg uydurma bir tabloid habere rağmen müzik yapmak. Film yıldızı ile rapçi arasındaki işlerde işbirliği yok. Dedikoducu Polis çılgın hikayeyi çürütebilir.

Göre KB Pitt, derinlerde 'sinirli bir müzisyen' ve şimdi müzik kariyerine başlamasına yardımcı olması için efsanevi rapçiye başvuruyor. Çıkışta adı bilinmeyen bir 'içeriden' alıntı yapıldı: 'Brad, Snoop'a çok fazla gitar çaldığını söylüyordu ve Snoop onu kayıt stüdyosuna davet etti. Yıllardır arkadaştılar ve Snoop, Brad için biraz müzik yazmaya hevesli. 'Gazetenin hikayesi anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Pitt'in kendi temsilcisi kayıtta uydurma olduğunu söylüyor. İşte gerçekte olan şeyler. Geçen ay, Snoop Dogg, Instagram'da Pitt'e bir not verdi Los Angeles galasına katıldıktan sonra Bir Zamanlar Hollywood'da . Rapçi, etkinlikte kendisinin ve oyuncunun bir fotoğrafını yayınladı ve şöyle ekledi: 'Hakkında olan harika bir filmde harika adam harika bir arkadaş. Bırakmak….' Rapçi'nin gönderisi, tabloid'e iki adamı içeren sahte bir makale hazırlaması için ilham vermiş gibi görünüyor.

Pitt ve Snoop Dogg arkadaş canlısı olsalar da rapçilerin gönderisinde birlikte müzik kaydetmeye hazırlandıklarını gösteren hiçbir şey yok. Ve film yıldızının sözcüsünün hikayeyi çürütmesine ek olarak, Pitt'in bir hip-hop hayranı olduğuna dair hiçbir gösterge yok. Aslında Huffington Post daha önce bir makale yayınladı Pitt’in favori gruplarının ve müzisyenlerinin bir listesini derleyerek, The Doobie Brothers, Dire Straits, Muse ve Radiohead gibi bazı sanatçılarla. Pitt bir müzik kariyerine başlamaya çalışıyor olsa bile, Snoop Dogg ideal ortak çalışanı olmayacak gibi görünüyor.

Tabii ki şaşırmadık KB Uzun bir hikaye. Bu aynı çıkış Dedikoducu Polis yakın zamanda yanlış iddia ettiği için tutuklandı Pitt, Margot Robbie'yi Avrupa'daki 'gizli tarihlere' götürüyordu . Oyuncu, Snoop Dogg ile şarkı kaydettiği için kapalı kaldığı süre boyunca evli ortak yıldızıyla yurtdışında aşk yaşamamıştır.

Geçen ay, güvenilmez yayın organı, hakkında gerçek olmayan bir hikaye yayınladı. Pitt, Robbie'ye olan aşkını itiraf ediyor . Bundan kısa bir süre önce, dergi haksız yere şunu iddia etti: Pitt ve Leonardo DiCaprio, Robbie için 'kavga ediyorlardı' , aktrisin mutlu bir şekilde evlenmesine rağmen. Bu hikayelerin tümü, Bir Zamanlar Hollywood'da . Başlangıçta bu çeşitli makaleler filmin yıldızlarıyla sınırlıydı, ama şimdi KB sadece prömiyere katılan bir ünlüyü hedef alıyor, bu yüzden Snoop Dogg resme rastgele girdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.