Brad Pitt önümüzdeki hafta Noel'i bazı çocuklarıyla birlikte kutlayacak, ancak Jennifer aniston onlara katılmayacak. Bu haftanın gazetelerinden biri aksini iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Kadınlar Günü Aniston, sözde romantizmini yeniden canlandırdıktan sonra Noel'i eski kocası ve çocuklarıyla geçirecek. Sözde bir kaynak çıkış noktasına 'Hem Jen'in hem de çocukların yanında olması çok uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeydi. 'Jen, Brad'in velayet kavgasını kazanmasına yardım etmede etkili oldu - yargıca her çocukla olan inanılmaz bağı detaylandıran samimi bir karakter ifadesi yazdı.' Dedikoducu Polis zaten geçen yıl bir hikayeyi çürüttü Aniston, Pitt’in velayet savaşında 'karakter tanığı' olarak görev yapıyor Angelina Jolie ile. The Arkadaşlar yıldızın durumla hiçbir ilgisi yok.İsimsiz içeriden şöyle devam ediyor: “Brad ve Jen, bu Noel'i şimdiye kadarki en güzel günlerinden biri yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar ve çocuklar için bir sürü sürpriz organize ediyorlar. Jen, olabildiğince sıcak hissettirmek için Brad’in Los Feliz evini en çarpıcı ekranla süslüyor. ' 'İçeriden' biri, Aniston'ın çocukların Noel'de 'annelerini özleyeceğini' bildiğini, dolayısıyla mutlu olduklarından emin olmak için 'fazladan bir yol kat etmek istediğini' söyleyerek devam ediyor.

Doğal olarak, Pitt ve Aniston hakkındaki hiçbir sahte tabloid hikayesi, Jolie’nin tüm bunlara verdiği sözde tepkisi olmadan tamamlanmayacaktır. 'Ange kesinlikle öfkeli ve hala umutsuzca yargıcın kararını bozmaya çalışıyor,' diyor bilinmeyen ihbarcı. 'Noel boyunca Brad ve Jen ile yalnızken mutlu aileler oynayan çocukların düşüncesi, onun en kötü kabusu.'

Bu 'kaynak', Pitt, Aniston ve Jolie'nin nasıl hissettiğini tam olarak nasıl biliyor? Tek mantıklı açıklama, bu 'kaynağın' hayali olduğudur. Dedikoducu Polis Aniston'ın temsilcisine ulaştı ve kayıtta bize derginin raporunun 'uydurma' olduğunu söyledi. Aktrisin sözcüsü ayrıca eski kocasıyla tekrar birlikte olmayacağına dair bize güvence veriyor.

Geçen hafta bildirildi Pitt, Noel arifesini bazı çocuklarıyla geçirecek. . Çocuklar Noel Günü'nü hiç 'yalnız' bırakılmayacak olan Jolie ile geçirecekler. O esnada, Pitt, Aniston’un yıllık Noel partisine katıldı. geçen hafta sonu. Teknik olarak, eski sevgililer Noel'i birlikte kutladılar, ancak bunu düzinelerce diğer arkadaşla birlikte yaptılar - gerçek tatilden önce. Yine iyi şartlarda olmalarına rağmen, romantizmi yeniden alevlendirmediler. Daha geçen hafta, Pitt’in kendi temsilcisi Dedikoducu Polis 'O kimseyle çıkmıyor.'

Bu arada, bu sahte anlatı geçen Noel çoktan gündeme geldi. Aralık 2018'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yeni fikir haksız yere iddia etmek için Aniston, Pitt ve çocuklarıyla Missouri'ye seyahat ediyor olacaktı. tatili kutlamak için. Bundan kısa bir süre önce, Temasta hakkında daha da saçma bir hikaye yayınladı Aniston, Pitt'in bebeğine hamile kalıyor ve Noel'i kutluyor onunla ve çocukları ile. Bu yinelenen tema bu sefer daha doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.