Brad Pitt ve Sienna Miller hiçbir zaman romantik bir ilişki içinde olmadı, ancak geçen yıl bu dönemde, magazin dergilerinden biri ilişkilerini 'resmileştirdiklerini' iddia etti. Dedikoducu Polis ilk ortaya çıktığında sahte hikayeyi çürüttü. Ancak zaman, yıldızların asla bir eşya olmadığını kanıtladı.

1 Ocak 2018'de, TAMAM MI! Avustralya dedim Pitt ve Miller 'ciddileşiyorlardı' 'nedensel olarak çıkma' aylarından sonra. Sadece, ikisi hiçbir zaman, gelişigüzel veya başka bir şekilde çıkmadı. Yanlış söylenti, New York Post Nisan 2017'de ikilinin Los Angeles galasında 'ciddi flört ettiğini' iddia etti. Kayıp Şehir Z yapımcılığını üstlendiği ve rol aldığı film. Sadece Pitt için bir temsilci garanti etmekle kalmadı Dedikoducu Polis 'hiçbir şey' yoktu, ancak birkaç gün sonra gazete, Miller, flört söylentilerini hem 'tahmin edilebilir hem de aptalca' olarak nitelendirdi.Ne yazık ki, bu durum, önümüzdeki birkaç ay boyunca bir dizi diğer gazetecinin hikayeyi devam ettirmesini engellemedi. Biz Haftalık , örneğin, Temmuz 2017'de bir kapak haberi yayınladı. Pitt ve Miller 'gizlice çıkıyordu.' Kısa bir süre sonra, Yaşam tarzı yanlış bildirildi Pitt ve Miller 'ısınıyordu.' Her iki tarafın da yalanladığı romantizm söylentilerini doğrulayacak hiçbir kanıt yoktu. Aynı zamanda, güvenilir ünlü haber kaynakları İnsanlar dergi durumu inceledi ve bildirdi Pitt ve Miller çıkmıyordu .

Romantik söylentiler, yıldızların birbirleriyle çok az ilgisi olduğu netleştiğinde Ağustos 2017 civarında nihayet öldü. Ancak, TAMAM MI! Avustralya 2018'i sahte önermeyi bir kez daha tarayarak başlatmaya karar verdi. Dergi, içeriden olduğu iddia edilen bir kişinin 'Brad onun muhteşem olduğunu düşünüyor' ve 'onun muhteşem olduğunu düşünüyor' dediğini aktardı. Kesinlikle birbirlerinin içindeler. ' Görünüşe göre uydurulmuş kaynak, 'Dostlar, bunun düğün çanları ile bitmesi halinde şaşırmayacaklarını söylüyorlar.'

Magazin hikayesinin yayınlanmasının üzerinden 365 gün geçtiğine göre, artık gerçeğin olmadığı açık. Aslında, E! Haber geçen yıl bir makale yayınladı, 'Brad Pitt’in Boşanma Sonrası Flört Hayatı Hakkındaki Gerçek,' Ünlü kadınların bir listesini içeren, aktörün Angelina Jolie'den ayrılmasının ardından yanlışlıkla çıktığı söylendi. O kadınlardan biri Miller'dı.

Dedikoducu Polis hangi satış noktalarının güvenilir hangilerinin olmadığını göstermek için bir yıl önceki hikayelere dönüp bakıyor. TAMAM MI! Avustralya ikinci kategoriye girer. Aslında, dergi Miller ile ilgili hikayesini bıraktıktan sonra, magazin dergisi hakkında birkaç gerçek olmayan makale yayınladı. Pitt, Jennifer Aniston ile tekrar bir araya geliyor . Tabloid bir sahte anlatıdan diğerine atlıyor gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.