Brad Pitt ve Alia Shawkat Çıkmıyorlar, ancak yanlış aşk söylentileri, sırf ikisi son aylarda birkaç etkinlikte bir arada görüldüğü için çevrim içi olarak dolaşıyor. Ancak oyuncunun temsilcisi sadece şunu söyler: Dedikoducu Polis kayıtlara göre ikisinin 'sadece arkadaş' olduğu. Birkaç kaynak söylentileri çoktan çürütmüş olsa da, diğerleri ikisi arasında bir şeyler döndüğünü tahmin etmekte hızlı davrandılar. Dedikoducu Polis kimin doğru ve kimin yanlış anladığını ortaya çıkarabilir.

Geçtiğimiz hafta sonu, Pitt ve Shawkat, Los Angeles'ta bir sanat sergisi olan Wilding Cran Gallery'de fotoğraflandı. Ekim ayında, ikisi de komedyenin Los Angeles'taki tek kişilik şovunda Mike Birbiglia ile sahne arkasında poz verdi. Eylül ayında ikisi, Ethan Cohen'in performansını bırakırken görüldü. Bir Oyun Bir Şiirdir . Tüm bu gezilere rağmen Pitt’in sözcüsü anlatıyor Dedikoducu Polis çıkmıyorlar.Birkaç satış noktası farklı bir sonuca atladı. RadarOnline en küstahtı, ancak temelsiz bir şekilde bu. Blog, Pitt ile 'çok daha genç aşk ilgisi' olarak tanımlanan Shawkat arasında 'kızışan bir romantizm' olduğu konusunda ısrar etti. Ünlü haberler için tipik olarak güvenilir bir kaynak olan The Blast, 'Brad Pitt, Alia Shawkat ile 'Tutuklanan Gelişmeden Çıkıyor mu?' Başlıklı bir manşetle işareti kaçırdı. 'Sanattaki ortak zevklerinin onları bir araya getirdiğini tahmin etmeden önce.

Lainey Gossip ayrıca Pitt ve Shawkat arasındaki olası bir aşk hakkında spekülasyon yaptı ve makalesine 'Yeni çift alarmı mı?' Harper’s Bazaar konuyla ilgili başlığında, ikisinin 'çıktıkları söylentileri' olduğunu söyledi. Modaya uygun Manşetinde 'Um, Brad Pitt ve Alia Şevkat Arkadaş mı?' Diye sordu. Perez Hilton ayrıca, iki yıldızın 'ilgi çekici yeni bir çift' olabileceğine dair 'kanıtları' kıran bir makale yayınladı.

Neyse ki, söylentileri doğrulamak için zaman alan başka birkaç yayın vardı. İnsanlar dergisi doğru bir şekilde Pitt ve Shawkat'ın 'kesinlikle sadece arkadaş' olduğunu bildirdi. Sayfa Altı ayrıca iki yıldızın 'çıkmadığını' da açıkladı. E! Haberler doğru bir şekilde Pitt ve Shawkat'ın 'bir çift olmadığını ve romantik bir şey olmadığını' belirtti. Bu gece eğlence ayrıca rekoru da düzleştirdi. Kayda değer, tüm bu çıkışlar, kaynaklara dayanarak flört söylentilerini çürüttü ve bu kaynaklar güvenilir olduğu kanıtlanırken, Dedikoducu Polis Pitt’in sözcüsünden resmi bir yorum alan tek çıkış noktasıdır.

Dedikoducu Polis ayrıca vermek ister biraz kredi Biz Haftalık romantizm söylentilerini çürütmek için. Derginin sadece almasının nedeni biraz övgü, çünkü Eylül ayında bir kapak haberi yayınlayan gazetenin aynısı Pitt ruhani danışman Sat Hari Khalsa ile çıkıyordu. Charlize Theron ile romantizmi bitirdikten sonra. Film yıldızı bu kadınlardan hiçbiriyle hiç çıkmadı ve Biz Haftalık Shawkat'la ilgili yeni yazısı, Eylül ayında ortaya çıkardığı senaryodan hiç bahsetmiyor.

Pitt'in eğlence sektöründe hem erkek hem de kadın pek çok arkadaşı var ve Shawkat da onlardan biri. Pek çok kuruluşun duruma bakma zahmetine girmeden iki flört hakkında spekülasyon yapmaya karar vermesi biraz üzücü. Aslında, bu kuruluşların çoğu makalelerini okuyuculara ikisinin romantik bir şekilde karıştıklarına inanıp inanmadıklarını sorarak bitirdi. Bu tür hikayeler söz konusu olduğunda, yayınlar okuyuculardan tahmin istememek yerine araştırma yapmalı ve güncel haberleri rapor etmelidir. Yayınların spekülasyon lehine habercilikten vazgeçmesi yaygın hale geliyor. Her zamanki gibi, Dedikoducu Polis Doğruluk kontrolünün önemini kabul eder.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.