Dır-dir Brad Pitt Annesi onu yeniden alevlenen romantizmini bozmaması için uyardı Jennifer aniston ? Yeni bir tabloid hikayesinin dayanak noktası budur. Dedikoducu Polis sahte raporu düzeltebilir.

Göre Sıcaklık , Pitt’in annesi Jane, eski karısıyla yeniden bir araya geldiği için çok mutludur, ama o da uzun sürmeyeceği için gergindir. Bilinmeyen bir kaynak, 'Jane, Brad ve Jen'i tekrar iyi şartlarda görmekten çok mutlu' diyor. Brad'e daha önce yaptığı gibi işleri berbat etmemesini söylemekten vazgeçmeyecek. Jane ve Jen, Brad, Angelina [Jolie] ile evlendiğinde bile her zaman iyi anlaştılar ve iletişimde kaldılar. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: 'Artık yıldızlara başka bir mutluluk şansına sahip olmaları için yazıldığına ikna olmuş durumda. Brad annesinin nereden geldiğini takdir ediyor ama bu sinir bozucu çünkü henüz erken günler ve hem o hem de Jen tüm dikkati stresli buluyor. ' Görünüşe göre hayali ihbarcı şunları ekliyor: 'Hollywood arkadaşlarından çok fazla istenmeyen öğüt alıyor, ihtiyacı olan son şey annesinin aşk hayatına karışması.

Devam etmeden önce, Dedikoducu Polis 'anne' ifadesinin bir yazım hatası olmadığını unutmamalısınız. Sıcaklık bir İngiliz dergisidir ve bu sözde 'kaynak' İngiliz olabilir, ancak tabloid bu alıntıları icat etmiş ve Kraliçe'nin İngilizcesini değiştirmeye zahmet etmemiş olabilir. Bu gerçek bir kepçe olsaydı, oyuncunun Amerikalı arkadaşlarından birinden gelmesi çok daha muhtemeldi.

Gewinner der ersten Staffel

Her şeye rağmen, yayının makalesi, Pitt ve Aniston'ın tekrar bir araya geldiği şeklindeki yanlış fikre dayanıyor, ki durum böyle değil. Her iki yıldızın ayrı temsilcileri, kayıtta birkaç kez yeniden bir araya gelmediklerini söyledi. Pitt ve Aniston birlikte görülmedi Ocak ayında kuliste birbirlerini tebrik ettikleri SAG Ödüllerinden beri. Gibi güvenilir prizler İnsanlar dergisi o sırada eski sevgililerin dostça bir paylaşımda bulunduğunu ve 'işte bu' olduğunu kaydetti.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Sıcaklık birkaç hafta önce haksız yere iddia ettiği için Pitt ve Aniston birlikte tatil yapmayı planlıyorlardı. Oscar'ları takiben Meksika'da. Bu olmadı ve bu son makale romantik bir kaçıştan hiç bahsetmiyor. Bu arada, aktörün annesinin aşk hayatına müdahale ettiği varsayılan birçok hikayeyi çürütmüş bulunuyoruz. Geçen ay National Enquirer hakkında bir hikaye uydurdu Pitt’in annesi, Aniston’la tekrar evlenmesini istiyor . RadarOnline 2018 yılında Pitt'in annesi, Aniston'la tekrar bir araya gelmesi için ona yalvarıyordu. . Yinelenen temanın bu son varyasyonu aynı derecede yanlıştır.

Kaynaklar

  • Stephen Huvane, Jennifer Aniston'ın Sözcüsü.

  • Matthew Hiltzik, Brad Pitt'in Sözcüsü.

  • Fernandez, Alexia. Kaynak, 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston' Birbirleri İçin Mutluluktan Başka Bir Şey İstemiyor 'diyor. People, 22 Ocak 2020.

  • Broman, Laura. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston, Oscar Sonrası Kaçışını Planlıyor mu?' Dedikoducu Polis, 18 Şubat 2020.

    Live mit Kelly Show abgesagt
  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt’in Annesi Jennifer Aniston’la Yeniden Evlenmesini Sağlıyor mu?' Gossip Cop, 1 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt’in Annesi İddiasına rağmen Jennifer Aniston'la' Geri Dönmesi 'için Ona Yalvarmadı.' Gossip Cop, 23 Şubat 2018.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.