Oldu Brad Pitt’in anne, Jane, eski karısıyla yeniden bir araya gelmesini umuyor Jennifer aniston ? Dedikoducu Polis Geçen yıl raporu araştırdık, ancak şimdi hikayeyi yeniden ele alıyoruz. İşte ortaya çıkardıklarımız.

Brad ve Jen’in Aşka İkinci Şansı?

Geçen Şubat National Enquirer Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın yeniden evlenme yolundaydı . Gazete, ünlü eski eşlerin geçen yılki SAG Ödüllerinde kırmızı halıda buluştuktan sonra sunakta başka bir yolculuğa çıktıklarını iddia etti.Brad Pitt’in Annesi Dahil Herkes Gemide miydi?

İçeriden biri, 'Kalabalıktan - ve birbirlerine - sevginin taştığını hissettiler ve tekrar bir araya gelmenin olması gerektiğine ikna oldular,' dedi. Kaynak, 'Jen'in yakın arkadaşları ve ailesi, Brad ve Jen arasında olanlar konusunda ayın aşağısında' diye ekledi. Habercinin sözünü ettiği 'yakın arkadaşlardan' biri, Aniston’ın uzun süredir en iyi arkadaşı Courteney Cox'du ve içeriden biri 'onların her zaman ruh ikizi olduklarını ve birbirleri için önemli olduklarını düşündüklerini' iddia etti

Pitt’in annesine gelince, süpermarket gazetesi bu sözde tören hakkında kimsenin ondan daha fazla heyecanlanmadığını ima etti. Yeniden evlenmeleri için onları destekliyordu. Jen'i severdi ve Angie'den nefret ederdi. Kaynak, hepsi yeniden başlatma için kök saldı ”dedi.

Hat Zendaya einen Bruder?

Jennifer Aniston ve Brad Pitt Sadece Arkadaşlar

Dedikoducu Polis Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in bir araya gelmediğini bir kez daha açıkladı. İkilinin SAG Ödülleri'ndeki kısa görüş alışverişinin ardından, boşanmış çiftin yeniden bir araya geleceği söylentileri dolaştı. Bu doğru değildi. Birkaç kez açıkladığımız gibi, eski eşler yaklaşık 15 yıl önce ayrıldı , sadece iyi arkadaşlar. Pitt’in annesiyle ilgili olarak, Dedikoducu Polis aktöre yakın olan ve annesinin Aniston ile yeniden evlenmesini 'desteklemediğini' onaylayan bir kaynakla görüştü.

Brad Pitt Hakkında Daha Fazla Tuhaf Hikayeler

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Daha önce pek çok kez düzelttiğimiz için, tabloid'den gelen sözlere vicdanlı olarak güvenemezdim. Altı ay önce Enquirer Brad Pitt'in bir 'ganimet araması' cep telefonuna sahipti . Evet millet, gazetede oyuncunun yalnızca bağlantılara yönelik bir telefonu olduğunu iddia ediyordu. Dedikoducu Polis Yıldıza yakın bir kaynak tarafından raporu yayınladıktan sonra saçma hikayeyi bozdu. Kusursuz kaynağımız, oyuncunun böyle bir telefona sahip olmadığına dair bize güvence verdi.

Caitlyn Jenner will wieder ein Mann sein

Yayın ayrıca Pitt’in eski kız arkadaşı Nicole Poturalski'nin sırlarını sızdırdı . Ama 'özel bilgiler' nereye sızdırıldı? Dedikoducu Polis aptal raporu bile destekleyecek herhangi bir kanıt bulamadı. Diğerlerine ek olarak yanlış aşk söylentileri magazin dergileri Pitt ve Aniston hakkında ortaya çıkmayı sever, tüm bu hikayelere güvenilemeyeceği açıktır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Portia de Rossi, Ellen DeGeneres'e Karşı Bir 'Öfke' Olarak

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Handelsakteur der staatlichen Farmversicherung

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.