Brad Pitt Annesi Jane , onun evlenmesini destekliyor Jennifer aniston tekrar? Bu, magazin dergilerinden birinin zorladığı sahte hikaye. Dedikoducu Polis bunun saçma olduğunu öğrendi.

'Beaming Brad & Jen On Road On Road To Remarriage' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor National Enquirer . Ekteki makale, eski eşlerin geçen ay SAG Ödülleri'nde yeniden bir araya gelmelerinin ardından 'mihraba başka bir gezi' için gideceklerini söylüyor. Yaygın olarak bildirildiği üzere, Pitt ve Aniston, ödül töreninde dostça bir kucaklaşırken fotoğraflandı.Zac Efron aus Lily Collins

Sözde bir kaynak dergiye, 'Kalabalıktan - ve birbirlerine - sevginin taştığını hissediyorlar ve şimdi tekrar bir araya gelmenin bir anlamı olduğuna ikna oldular,' dedi. 'Jen’in yakın arkadaşları ve ailesi, Brad ve Jen arasında olanlar konusunda ayın başında.' Şüpheli haberciye göre, bu arkadaşlardan birinin 'her zaman ruh eşi olduklarını ve birbirlerini ifade ettiğini düşünen' Courteney Cox olduğu söyleniyor.

Bununla birlikte, çıkış noktasına inanılacaksa, hiç kimse (var olmayan) romantizm konusunda Pitt'in annesinden daha fazla heyecanlı değildir. Görünüşe göre sahte içeriden biri, 'Yeniden evlenmelerini destekliyor,' diyor. Jen'i seviyordu ve Angie'den nefret ediyordu. Hepsi yeniden başlatmayı destekliyor! '

Gazetenin raporu, Pitt ve Aniston'ın henüz olmadıkları bir romantizmi yeniden canlandırdıkları fikrine dayanıyor. Her iki yıldızın temsilcileri söyledi Dedikoducu Polis bir araya gelmedikleri sayısız kez. Gibi güvenilir satış noktaları İnsanlar dergi benzer şekilde doğruladı Pitt ve Aniston sadece arkadaş . Eski sevgililer, hem SAG Ödüllerini kazandıktan hem de karşılıklı tebrik konuşmalarından sonra sahne arkasında yolları kesişti. Bir aşk ilişkisinin ortasında değiller ve kesinlikle 'yeniden evlenme yolunda' ilerlemiyorlar.

Tüm bunlar kulağa ne kadar saçma gelse de, Dedikoducu Polis yine de Pitt'e yakın bir kaynağa ulaştı ve bize annesinin Aniston'la tekrar evlenmesini 'desteklemediğini' garanti etti. Geçmişte bu temanın varyasyonlarını çürütmek zorunda kaldık. Dedikodu medyası, oyuncunun annesinin aşk hayatına katılmasını çok seviyor.

2018 yılında, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Yanlış iddia ettiği için kardeşinin satış noktası RadarOnline Pitt'in annesi, Aniston'la tekrar bir araya gelmesi için ona yalvarıyordu. . Geçen yıl, Star - başka bir kardeş yayın - hakkında bir hikaye uydurdu Aniston, Pitt’in annesiyle yeniden bir araya geliyor . Magazin dergileri aynı zamanda hakkında yinelenen bir hikaye de yayınladılar. Pitt’in annesi Angelina Jolie ile savaşıyor . Bu makaleler, Pitt’in çocuklarıyla ilgili sahte makaleler kadar iğrenç değil, ancak magazin dergileri de annesini bunun dışında bırakmalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.