Buna rağmen Jennifer aniston ve Brad Pitt yaklaşık 16 yıl önce boşanmış, hala biraz var gibi görünüyor umarım ikisi uzlaşır . Geçen yıl bir tabloid, Pitt'in annesinin oğluna eski karısıyla dönmesi için yalvardığını iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeye bir göz atmaktır.

Brad Pitt’in Annesi Jennifer’ı Geri Alması İçin Ona Yalvardı?

Geçen Mart Küre Jane Pitt'in Jennifer Aniston ile yeniden bir araya gelmek için dırdır eden Brad Pitt . Bir kaynağa göre Jane, 'Brad ve Jen 2005'te ayrıldıklarında derinden etkilendi ve her zaman yeniden bir araya gelmeleri için bir yol bulmaları için dua etti', Jane'in Angelina ile evliliği boyunca bile Aniston'ı her zaman kızı olarak düşündüğünü ekledi. Jolie. İçeriden biri, 'Brad'e onları tekrar bir arada görmeyi umduğunu ve yeniden evlendiğini söyledi,' dedi.Hikayenin Arkasındaki Gerçek

Jane Pitt’in Jennifer Aniston’a karşı ne hissettiğini söyleyemesek de, bu hikayenin doğru olmadığını açıklığa kavuşturabiliriz. O zamanlar, Brad Pitt'in bir sözcüsünün raporunu yayınladık ve bize Pitt'in annesinin oğlunun romantik hayatına karışmadığına dair güvence verdi. Pitt ve Aniston evlendiğinde aktrisin eski kayınvalidesine yakın olduğundan eminiz. Ancak belirttiğimiz gibi 2005 yılından beri Pitt ve Aniston boşanmış ve eski eşler hayatlarına devam etmişlerdir.

Jennifer Aniston ve Brad Pitt Bugün Nerede Duruyor?

Elbette, Pitt ve Aniston’un evlilikleri Angelina Jolie ve Justin Theroux ayrıca boşanma ile sonuçlandı. Ve evet, Jennifer Aniston ve Brad Pitt şu anda bekar görünüyorlar ve imkansız olanı yaptılar ve bir arkadaşlığı sürdürmeyi başardı ayrıldıktan sonra. Bu, magazin gazetelerinin sürekli aksini iddia etmesine rağmen eski eşlerin tekrar bir araya geldiği anlamına gelmiyor. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis benzer bir anlatıyı düzeltti. National Enquirer bu da Pitt’in annesinin Aniston'ı yeniden evlendirmesi için kök salmak . Dedikoducu Polis düzmece hikayeyi çıktığında düzeltti.

Magazinlerin Bu Hikayeyi Dinlendirmesi Gerekiyor

Gelince Küre Jennifer Aniston ve Brad Pitt hakkındaki öyküleriyle güvenilmez ve yanıltıcı olduğu için daha önce magazin dergisini basmıştık. Geçen yıl, kağıt, Pitt'in Aniston'a ültimatom verdi ve içmeyi bırakmasını istedi. Aylar önce, dergi tarafından teşhir edildi Dedikoducu Polis Aniston'ın kalp kırıklığının ortasında kendini açlıktan ölüyor Pitt’in aşk hayatı hakkında. Açıkçası, magazin dergileri bu hikayeyi bir süre geri dönüştürdü. Sonunda, magazin dergilerinin yoluna devam etmesi gerekecek, ancak bu arada, Dedikoducu Polis okuyuculara bu masalların ardındaki gerçeği vermeye devam edecek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Demi Rose Kimdir? Instagram Yıldızı Nasıl Şöhrete Çıktı?

Jennifer Lopez 'Mucize Bebek'e Hamile mi?

Chrissy Teigen’in Hooters Üniforması Önemli Bir Parçası Eksik [Resme Bakın]

'Yürüyen İskelet' Keith Urban Sağlık Krizine Doğru mu Gidiyor?

Kanye West, Boşanmada Kim Kardashian'dan '50 Milyon Dolar' Hediye Aldı mı?