Brad Pitt Annesi Jane Pitt yüzleşmeyi planlamıyor Angelina Jolie , uydurma bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Pitt, görüşmediği karısından boşanma sürecini tamamlama ve altı çocuğu için kalıcı bir velayet düzenlemesi yapma sürecinde. Radar Çevrimiçi , oyuncunun annesi dostane bir şekilde boşanmalarına izin vermeye hazır değildir. İçeriden bir iddia, 'Jane zor bir kurabiye ve aileye yaşattıkları için Angelina'yı asla affetmeyecek, özellikle de boşanma duyurulduğundan beri çocukları zar zor gördükleri için' diyor.Çıkışın sözde kaynağı ayrıca Jane'in 'oğluna zalimce ve manipülatif bir şekilde muamele edildiğini düşündüğünü ve bunun gitmesine izin vermediğini' iddia ediyor. Şüpheli ihbarcı, Pitt'in 'Angie ile defalarca yüzleşmek için bir uçağa atlamaması için annesine yalvarmak zorunda kaldığını, ancak onun gözlerine bakmak ve zihninden bir parça vermek istiyor' dedi.

Elbette, Pitt'in annesinin oğlunun yabancılaştığı karısına karşı bir miktar öfke duyduğuna inanmak mantıklı, ancak blogun durumu ele alışı basitçe uydurma. Sitenin anonim ve görünüşte hayali 'kaynak' iddialarına rağmen, Pitt’in temsilcisi kayıtta bize makalenin uydurma olduğunu söylüyor. Oyuncunun annesi hiçbir zaman Jolie ile agresif bir şekilde yüzleşmeye niyetlenmedi. Pitt'in annesi, velayet savaşı sırasında onu destekliyor, ancak Jolie'ye karşı bir tirad yapmak istediği fikri doğru değil.

Dikkat çekmeye değer, bu RadarOnline'ın Pitt'in annesini keyfi olarak boşanmasına ilk kez dahil etmesi değil. Geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için blogu çağırdı Jane oğlunu aramak için Jennifer Aniston'a yalvardı ve Jolie'den ayrılmasının ortasında 'ayağa kalkmasına' yardımcı olun.

Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis iddia ettiği için web sitesini bozdu Pitt'in annesi, Aniston'la tekrar bir araya gelmesi için ona yalvarıyordu. . Prodüksiyonun film yıldızının annesini çevreleyen devam eden destanının, gazetecilikten çok hayran kurgusuyla ortak yönleri var.

Bu arada, güvenilmez site geçen yıl yanlışlıkla Pitt ve Jolie yeniden bir araya geliyorlardı . Blogun eski çiftin boşanması hakkında sıfır bilgisi olduğu açık, bu yüzden bunun yerine durumla ilgili hikayeler uydurmayı seçiyor. Bazen bu sahte hikayeler Pitt ve Jolie'nin aile üyelerini içerir, ancak çıkış, boşanmadaki rollerine dair hiçbir fikre sahip değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.